فرهاد زیویار استاندار لرستان به مناسبت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار استاندار لرستان در در سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی پیامی به شرح زیر صادر کرد:

«بسم رب شهدا و الصدیقین»

فرا رسیدن دی ماه همواره یادآور عروج مردانه و با شکوه، مردی از تبار مجاهدان فی سبیل الله است، مردی که در وانفسای قرن حاضر و در تنگاتنگ نبرد خیر و شر، چون مولایش، «حیدر کرار» حقیقتی بود بر گونه اساطیر. 

حاج قاسم سلیمانی، الگوی انسانی رشد یافته در مکتب امام امت، حضرت امام (ره) بود که سال‌ها از خورشید معنویت علمدار انقلاب روح الله یعنی « مقام معظم رهبری» بهره گرفت و شخصیت مستعد خویش را به فرای زمان گسترش داد و از مرز خویش و از دام منیت فراتر رفت و ایران را صاحب سپه سالاری کرد، که تا دنیا دنیاست، و تا مادران قصه شجاع ترین مردان تاریخ را برای فرزندان نقل خواهند کرد، داستان دلاور غرقه در خون فرودگاه بغداد، الی یوم القیامه، مستدام روایت خواهد شد. 

حاج قاسم سلیمانی، حاصل تربیت انقلاب اسلامی بود و در کوران حوادث دهر، با سلوکی منبعث شده از میراث تشیع، در سیری مدام به مقام فنا فی الله رسید و لاجرم چون در اخلاص و شجاعت از مقتدایش، حسین بن علی (ع ) سرمشق می‌گرفت، ذات اقدس الهی، هم سپه سالاری دفاع از حرم اهل بیت را ارزانیش نمود و هم شهادتی چنان برجسته و باشکوه که میلیونها نفر در اقصی نقاط عالم برایش مویه کردند.

 آری، پروردگار اینگونه «مخلصین له الدین» را به اوج اعلی بر می‌کشد. 

دی ماه چون به نیمه نزدیک می‌شود، وقت عرض ارادت و نو کردن پیمان با «سردار دلها» فرا می‌رسد، ملت ایران در درازنای تاریخ ثابت نموده‌اند، قدر فداییان و شهیدان و سپه سالاران مومن خویش را می‌دانند، خصوصا امسال که اجانب و بد‌خواهان برای مملکت و مردم شرارت آفریدند تا به زعم خود، جمهوری اسلامی ایران را به سمت جنگهای داخلی خونین و بی پایان سوق دهند و سر آخر ایران را قطعه قطعه کنند و برای همیشه، از ایران و اسلام انقلابی اثری باقی نگذارند. 

دقیق و عالمانه بود، نکته رهبر معظم انقلاب که: «حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است».

مکتب سلیمانی باطل السحر جادوی دیوان و اجانب و اعوان ابلیس لعین است، که ملت‌ها را بی خدا و غرق در انواع رذالت‌ها و گرفتار به تن پرستی می‌خواهند.

مردم استان لرستان در مراسم تشییع شهدای گمنام در روزهای گذشته ، عمق ارادت باطنی خویش را به معنویت شهدا نشان دادند و صحنه هایی آفریدند بی نظیر، بی‌شک اکنون در بزرگداشت «سید الشهدای مجاهدان ایران اسلامی» نیز، خالصانه حضور خواهند داشت. 

اینجانب به نوبه خویش ضمن عرض ارادت قلبی به روح ملکوتی «سردار دلها» فرا رسیدن سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را به مردم بی ریا و ولایتمدار استان لرستان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم. 

فرهاد زیویار

استاندار لرستان

پایان پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس