سپهوند با بیان اینکه تمسک به مکتب شهید سلیمانی، چراغ راه سعادت است، گفت: با الگو گرفتن از راه و روش شهید حاج قاسم سلیمانی می توان به موفقیت و سعادت دست یافت.

به گزارش خبر افلاک ، مریم سپهوند اظهارداشت: تمسک به مکتب شهید سلیمانی، چراغ راه سعادت است و با الگو گرفتن از راه و روش شهید حاج قاسم سلیمانی می توان به موفقیت و سعادت دست یافت چرا که رمز اصلی و نکته مهم مکتب حاج قاسم، ولایتمداری است.

وی افزود: شهید سلیمانی همیشه پیرو ولی فقیه بود و همین سبب شده بود تا حاج قاسم اینگونه محبوب دلها شود و همیشه به اینکه در مکتب ولایت بود، افتخار می کرد و مکتب این شهید بزگوار چراغ راهی است که همه انسانها خصوصا جوانان می توانند با الگوگیری از این مکتب و شناخت هرچه بیشتر شخصیت حاج قاسم به سعادت برسند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با اشاره به اجرای پنج برنامه تخصصی همزمان با سالروز شهادت شهید سلیمانی، گفت: دیدار با مادران و همسران شهدای مدافع حرم، برگزاری محافل قرآنی، برگزاری مسابقات قرآنی، اجرای ویژه برنامه برای نونهالان مکتب حاج قاسم در مهدهای قرآنی برگزار می شود.

سپهوند بیان کرد: یکی از مهمترین ویژه برنامه های دهه مقاومت، برنامه دختران حاج قاسم است که در همه شهرهای استان برگزار می شود البته دهه مقاومت تا نوزدهم دی ماه ادامه دارد که برخی از برنامه ها در روز ۱۳ دی برگزار می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک