مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان از برگزاری نخستین جشنواره بانوی تمدن ساز ایران اسلامی در لرستان خبر داد و گفت: این جشنواره در هفته بزرگداشت مقام زن در استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبر افلاک ، فریبا ولی‌پور از برگزاری نخستین جشنواره بانوی تمدن ساز ایران اسلامی در لرستان خبر داد و گفت: این جشنواره در هفته بزرگداشت مقام زن در استان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور سایتی توسط کارشناسان دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی تحت عنوان http://Banuyetamadonsaz.ir راه‌اندازی شده است.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان با بیان اینکه تمامی زنان هم‌استانی در حوزه‌های مختلف و با هر سنی می‌توانند بدون هیچ‌گونه محدودیتی در این جشنواره شرکت کنند، افزود: شاخص‌هایی در این سایت تعریف شده که افراد می‌توانند با ثبت‌نام و بارگزاری مدارک موردنیاز در جشنواره شرکت کنند.

ولی‌پور بیان داشت: مهلت ثبت‌نام و بارگزاری مدارک تا ۲۰ دی‌ماه خواهد بود و پس از این کار داوری برای اعلام نفرات برگزیده شروع خواهد شد.

وی تصریح کرد: در هفته بزرگداشت مقام زن نخستین جشنواره را در سطح استان برگزار خواهیم کرد و در صورت موفقیت سال آینده به عنوان یک طرح ملی جهت معرفی الگوی سوم نه شرقی نه غربی با معرفی برترین‌های هر استان اجرایی شود.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان با اشاره به تجلیل نفرات برگزیده در مرکز استان، خاطرنشان کرد: از دیگر برگزیدگان در فرمانداری‌های هر شهرستان تجلیل می‌شود.

ولی‌پور اظهار کرد: برای پروژه دوم در معرفی برترین‌ها در روز دختر از طریق همین سایت فراخوان داده می‌شود.

وی همچنین از چاپ کتاب زندگی‌نامه و سوابق فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، جهادی و اقتصادی نفرات برگزیده در پایان نخستین جشنواره زن تمدن‌ساز خبر داد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس