حیات الغیب گفت: مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در همه مصلی های نماز جمعه استان لرستان برگزار می شود.

به گزارش خبر افلاک، سید لطف اله حیات الغیب اظهارداشت: همزمان با سالروز حماسه ۹ دی، امسال این مراسم روز جمعه در همه مصلی های نماز جمعه با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.

وی با اشاره به برنامه های دهه بصیرت، افزود: در این ایام هشت نشست بصیرتی نیز توسط ادارات مختلف برگزار خواهد شد، همچنین بیانیه ای به همین مناسب تهیه می گردد و برنامه های فرهنگی نیز اجرا می شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: در دهه بصیرت اجرای برنامه های فرهنگی از جمله برپایی نمایشگاه عکس، مسابقه، شعر، محافل انس با قرآن، اجرای سرود، قرائت مقاله و تهیه کلیپ در فضای حقیقی و مجازی در دستور کار ادارات فرهنگی می باشد.

حیات الغیب عنوان کرد: برگزاری نشست های کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه ها، راه اندازی کمپین های مجازی پیرامون دهه بصیرت، برگزاری نشست های روشنگری در پایگاه های مقاومت، برگزاری برنامه های فرهنگی در شبکه شاد برای دانش آموزان از دیگر برنامه های این ایام است.

وی بیان کرد: همزمان با ایام دهه بصیرت لازم است که وقایع مهم ۹ دی و حماسه بزرگ این روز برای نوجوانان بازگو شود، علاوه بر این نیز برپایی ایستگاه نقاشی در کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز مد نظر است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: غبار روبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران به همین مناسبت برگزار می شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک