امیری با بیان اینکه قدرتمندترین رسانه در جمهوری اسلامی ایران، رسانه بسیج است، گفت: تحریم مسئولان رسانه بسیج، سبب تضعیف اراده بسیجیان نخواهد شد و عزم بسیجیان را در این میدان نبرد، بیشتر می کند.

به گزارش خبر افلاک ، امیر علی حیدر امیری اظهارداشت: یکی از نقاط قوت غرب، قدرت رسانه ای است به شکلی که درصد بالایی از رسانه ها و فضای مجازی به جز پلتفرم های داخلی، در اختیار غرب و سازمان های جاسوسی برای اهداف خودشان قرار دارد.

وی افزود: زمانی که دشمن می بیند در کشوری بسیج در هر عرصه ای موفق عمل کرده و پرچمدار است از جمله اینکه امروز بسیجیان در عرصه رسانه خوب عمل کرده اند و برای مقابله با دشمن پای کار هستند، لذا سعی دارد برخی از چهره های رسانه ای بسیج را تحریم کند.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا با بیان اینکه امروز قدرتمندترین رسانه در جمهوری اسلامی ایران، رسانه بسیج است، تصریح کرد: بسیج در حوزه رسانه بسیار قوی بوده و تاکنون بسیار خوب عمل کرده و همین سبب شده تا دشمن دست روی همین موضوع بگذارد و شروع به تحریم مسئولان در عرصه رسانه بسیج نماید.

امیری بیان کرد: این تحریم نه تنها تاثیر منفی ندارد بلکه عزم بسیجیان را در عرصه رسانه برای مقابله با دشمن راسخ تر می کند و به خوبی متوجه شده اند که رسانه بسیج در این عرصه بسیار موثر است.

وی خاطرنشان کرد: اگر تا دیروز دشمن از حضور بسیج در عرصه سازندگی، سیل، زلزله و سایر نبردها می ترسید امروز دیده اند که بسیج در عرصه رسانه بسیار با قدرت جلو می رود و بسیجیان متوجه شده اند که در این حوزه چقدر موثر بوده اند که دشمن دست به تحریم مسئولان رسانه بسیج زده است.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا گفت: باید موضع بسیج قوی تر باشد و دشمنان بدانند این تحریم هرگز سبب تضعیف اراده بسیجیان نخواهد شد و با عزم و اراده قوی تر در میدان خواهند ایستاد و قطعا دشمن در این عرصه نیز شکست می خورد و توسط بسیج به چالش کشیده می شود.

امیری گفت: بسیجیان در حوزه رسانه در عرصه تولید فیلم، کلیپ، پوستر و سایر عرصه ها بسیار موفق هستند و می توانند با تولیدات موثر در مقابل دشمن بایستند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک