مدیرکل مدیریت بحران لرستان از انسداد راه‌های روستایی شهرهای الیگودرز و بیرانشهر به دلیل بارش سنگین برف خبر داد و گفت: همچنین تردد در محورهای اصلی الیگودرز و گردنه گاماسیاب تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

به گزارش خبر افلاک، مهدی پازوکی با اشاره به استمرار بارش باران و برف در اغلب مناطق لرستان، اظهار کرد: هم اکنون در شهرهای دلفان و الیگودرز شاهد بارش برف هسنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای دیگر مناطق استان نیز شاهد بارش باران هستیم، ضمن اینکه بر اساس گزارش هواشناسی این شرایط ناپایدار جوی تا فردا یکشنبه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان از انسداد راه‌های روستایی شهرهای الیگودرز و بیرانشهر به دلیل بارش سنگین برف خبر و ادامه داد: همچنین تردد در محورهای اصلی الیگودرز و گردنه گاماسیاب تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

پازوکی در خصوص تعطیلی نوبت صبح و عصر مدارس استان نیز گفت: در شهرستان الیگودرز مدارس پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول در نوبت صبح و عصر تعطیل است، در شهرستات ازنا مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی نوبت عصر تعطیل لست.

وی بیان داشت: کلیه مقاطع تحصیلی در شهرستان دلفان به جز دانش‌آموزانی که آزمون سراسری دارند، امروز شنبه تعطیل هستند، در بیرانشهر نیز کلیه مقاطع تعطیل است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس