مسئول گروه مردمی شکوفه‌ مهربانی گفت: به مناسبت شب یلدا 30 بسته هدیه یلدایی شامل مرغ، آجیل، شکلات، میوه و کتاب در محلات کم‌برخوردار خرم‌آباد توزیع خواهد شد.

بیرانوند مسئول گروه مردمی شکوفه‌ مهربانی (امر به معروف و نهی از منکر) در گفت‌و‌گو با خبر افلاک با بیان اینکه این روزها بلندای شب یلدا با پایان کوتاهی عمر مادر سادات حضرت فاطمه زهرا (س) همراه شده است و فاطمیه لباس سیاه برتن مردم پوشانیده و نوای گرم مادر مادر در این سوز سرما از هر محله‌ای بلند است افزود: بر آن شدیم در این ایام با تأسی از آن بزرگوار به سهم خود در کنار خانواده‌هایی باشیم که شاید پاییز را با لبخند به شب‌های سرد زمستان گره بزنند.

مسئول گروه مردمی شکوفه‌ مهربانی گفت: به مناسبت شب یلدا ۳۰ بسته هدیه یلدایی شامل مرغ، آجیل، شکلات، میوه و کتاب در محلات کم‌برخوردار خرم‌آباد توزیع خواهد شد.

وی گفت: با توجه به اینکه فرهنگ اسلامی – ایرانی همیشه و در همه جا به دستگیری از نیارمندان زبان زد بوده است؛ بنابراین حرکت‌های هرچند کوچک و ناچیز در جهت دستگیری از نیازمندان در این ایام می‌تواند دلی را شاد کند و در راستای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مهر و محبت موثر واقع شود.