فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: هدف اتحادیه اروپا از اعمال تحریم ها جنگ روانی است و در زبان عامیانه باید گفت ملاقه شان به ته دیگ خورده است.

به گزارش خبر افلاک ، اتحادیه اروپا شب گذشته تحریم‌های جدیدی را علیه ۲۱ شخص و نهاد ایرانی اتخاذ کرد که در این لیست نام سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان نیز وجود دارد. 

به همین خاطر تماس تلفنی با یادگار دفاع مقدس گرفتیم تا نظرشان را در مورد این حرکت اتحادیه اروپا جویا شویم. سردار مرتضی کشکولی در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم با اشاره به  اعمال تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه ۲۱ شخص و نهاد ایرانی و قرار گرفتن نام وی  در این لیست اظهار داشت: این تحریم‌ها هیچ‌گونه ارزشی ندارند که بخواهیم در مورد آنها صحبت کنیم. 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا شما اموالی خارج از کشور دارید که اتحادیه اروپا شما را تحریم کرده، افزود: اموال ما فکر و ذهن مردم بیدارجهان است که در اروپا، آمریکا، شرق آسیا و سراسرجهان است، هر ذهن ، فکر و دل بیداری که آزادی خواه و ظلم ستیز است دارایی های با ارزش ما هستند. 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در رابطه با هدف اتحادیه اروپا از اعمال تحریم ها عنوان کرد:  هدف اتحادیه اروپا از اعمال تحریم‌ها جنگ روانی است و در زبان عامیانه باید گفت ملاقه‌شان به ته دیگ خورده است. 

وی بیان کرد: ۴۳ سال است مردم ایران مفتخر هستند که در مقابل استکبار ایستاده اند ما هم قطره‌ای از این دریا هستیم. 

 سردار کشکولی گفت: اتحادیه  اروپا راهی ندارد جز اینکه تسلیم  اقتدار و صلابت نظام اسلامی و ملت ایران شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم