به مناسبت میلاد حضرت زینب سلام الله پرستاران بیمارستان شهید فخرالدین رحیمی تجلیل شدند.

به گزارش خبرافلاک به نقل از طنین یاس پیش از ظهر امروز به مناسبت میلاد حضرت زینب سلام الله علیها، طی مراسمی و با حضور جمعی از مسئولان و کادر ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد، پرستاران بیمارستان شهید فخرالدین رحیمی تجلیل شدند.

سرهنگ پاسدار محمد برامکی، فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد در حاشیه این مراسم اظهار داشت:در وصف پرستار گفتن، حقیقتاً جلوه ای زیبا می طلبد که آن هم جانفشانی و حضور همه جانبه شما در میدان سخت و دشوار پرستاری است.

وی افزود: ما به عنوان شاهدان بی واسطه مخصوصا در دوران بیماری کرونا که وارد همه جوامع بشری شد،دیدیم که وجود نازنین شما پرستاران تا چه اندازه برای مردم آرامش بخش بود.

فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به رشادت، شجاعت و ایثارگری های پرستاران عنوان کرد:نقش و جایگاه شما در مجموعه پرافتخار کادر و درمان از آنچنان ارزشمندی برخوردار است که نمی توان به راحتی از آن عبور کرد.

برامکی خاطرنشان کرد: در طول بیماری منحوس کرونا، به لطف خدا و تلاش های شبانه روزی تیم های بهداشتی، درمانی جز اولین کشورها در مهار بیماری کرونا بودیم.

وی با اشاره به شهادت جمعی از مدافعان سلامت از جمله پرستاران در خط مقدم نبرد با بیماری کرونا تصریح کرد: امروز، پرستاران، پزشکان و کلیه کادر درمان ما سربلند و سرفراز، همچنان پای کار بوده و آلام مردم را کم می کنند.