حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه راه نجات کشور از فتنه ها، تمسک به تفکر بسیجی است، گفت: پیشرفت و پیروزی با مکتب بسیجی امکان پذیر است.

به گزارش خبر افلاک ، حجت الاسلام علی درویشی اظهار داشت: هفته بسیج یادآور همه ارزش هایی است که در انقلاب محقق شد، بسیج در واقع یک مکتب است که امام(ره) با تفکراتی که داشتند آن را تشکیل دادند و طی این سالها بسیج در پیمودن راه خود از تفکرات و مسیر های امامین انقلاب پیروی می کند.

وی با بیان اینکه بسیج در طول این مدت برکات زیادی در جامعه داشته است، افزود: بسیج در همه عرصه ها حضور پرشوری داشته و هر زمان و عرصه ای این مکتب، پیشرفت، توسعه و پیروزی را به همراه داشته است به طوری که در عرصه جهاد با دشمن وارد نبرد شد و یک قدم عقب نشینی نکرد و بسیجیان با تفکر بسیجی تا پای جان برای استقلال کشور تلاش کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان تصریح کرد: تفکر و مکتب بسیجی در عرصه علمی و فناوری بسیار مشهود است و باعث پیشرفت در حوزه های دفاعی و علمی شده است که نمونه آن شهید احمدی روشن بود که در علم هسته ای تلاش های زیادی انجام داد، این شهید بزرگوار دانشمندی با تفکر بسیجی بود که توانست در این عرصه نقش خود را به خوبی ایفا نماید و اگر هر مسئولی در مسیر خدمتگزاری به مردم از تفکر بسیجی پیروی نماید در واقع به نفع مردم قدم برداشته است.

حجت الاسلام درویشی عنوان کرد: بسیج در عرصه معنویت و اخلاق، پایه و محور است به طوری که پرچمدار تاسی از اخلاق و الگوگیری از امام حسین(ع) است، همچنین بسیج مظهر مظلومیت است تا جایی که با دست خالی در مقابل فتنه گران می ایستند ولی کوتاه نمی آید و تا پای جان آماده خدمت است.

وی بسیج را پرچمدار عزت و استقلال کشور برشمرد و افزود: دفاع از کشور و مردم هدف مهم بسیج است و دشمنان بسیج همان کسانی هستند که با مکتب اسلام، قرآن و ولایت دشمن هستند چرا که بسیج در دفاع از رهبری و ولایت پیشتاز است و به همین خاطر همیشه مورد دشمنی دشمنان قرار می گیرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان خاطر نشان کرد: امروز بیش از هر زمانی به تفکر بسیج نیاز داریم و راه نجات کشور از فتنه ها، تمسک به تفکر بسیجی است و افتخار بزرگ برای بسیجیان این است که مقام معظم رهبری نیز یک بسیجی هستند.

حجت الاسلام درویشی گفت: بسیج همیشه در خط مقدم دفاع از ولایت قرار دارد و در طول تاریخ انقلاب، کسانی که خیانت کردند و برای دشمن تبلیغ نمودند و یا در فتنه ها آب در آسیاب دشمن ریختند، بسیج همیشه در میدان حضور داشته و در یک کلام، بسیج گنجینه ای است که توسط امام(ره) تشکیل شد.

وی اظهار داشت: امروز تفکر بسیجی همه عالم را درنوریده و از این موضوع دشمن بسیار احساس خطر می کند، بسیجیان ظلم را برنمی تابند و در مقابل دشمن با همه توان می ایستند و اگر می خواهیم با اتحاد راه را ادامه دهیم، راهی جز پیمودن مسیر شهدا نداریم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک