اسماعیلی گفت:خون شهدای حوادث اخیر، ریشه های درخت تنومند انقلاب اسلامی را مستحکم تر می کند.

به گزارش خبر افلاک ، مهدی اسماعیلی با اشاره به حادثه تروریستی ایذه، اظهار داشت: برنامه دشمن در حوادث اخیر فقط اغتشاش و آشوب نبود بلکه فراتر از آن، به دنبال یک جنگ داخلی با چاشنی جنگ رسانه ای و هجمه رسانه ای است و یک پروژه دنباله دار را در این مدت پیگیری می کنند.

وی افزود: معاندان در هر مقطعی بخشی از یک پازل را اجرا می کنند و تلاش دارند تا مردم را در مقابل نظام قرار دهند و با ایجاد یک جنگ داخلی بتوانند آسیب برسانند ولی به برکت رهبری و هوشیاری مردم نقشه های آنها خنثی می شود.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: حادثه تروریستی در ایذه بسیار دردآور بود اما نبردی است بین جبهه حق و باطل و خون شهدا سبب می شود تا ریشه های درخت تنومند انقلاب مستحکم تر شود.

اسماعیلی گفت: علت ادامه دار شدن این حوادث به این دلیل است که آنها در سیاست های خود شکست خورده اند و امروز نقطه پایانی آنها در پیشبرد اهدافشان است و با دروغ پردازی سعی دارند تا همه وقایع را وارونه نشان دهند.

وی خاطرنشان کرد: همه حوادث و آشوبها از یک چشمه آب می خورد و همان استکبار است و این در حالیست که آنها آخرین نفس های خود را می کشند و با پشتیبانی مردم و رو شدن دست آنها قطعا هرچه سریعتر نابود می شوند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک