فرمانده انتظامی لرستان گفت: الان جنگ ترکیبی،جنگ رسانه‌ای و جنگی است که می خواهند بین کسانی که در مسیر انقلاب قدم برمی دارند، تفرقه بیندازند.

به گزارش خبر افلاک ، در همایش تبیین و روشنگری ویژه صنوف شهرستان خرم‌آباد که در حوزه هنری استان لرستان برگزار شد  سردار یحیی الهی در همایش تبیین و روشنگری ویژه اصناف که در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: سالار شهیدان جبهه مقاومت، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی فرمودند؛ ما ملت امام حسینیم و اثبات این جمله، دوران ۸ سال دفاع مقدس است که برگرفته از مکتب آقا امام حسین (ع) بود و سربازانش و مدافعان مرزهای حریم انقلاب، همگی درس گرفته از مکتب آقا امام حسین (ع) بودند.

وی افزود: بنا به نیاز روز، پیشینیان شما در قالب بسیج اصناف همچون سایر مردم به جبهه‌های جنگ رفتند و در دفاع از مرزهای کشور و انقلاب اسلامی دفاع و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: اثبات این صحبت‌ها تقدیم شهدای حوزه اصناف، جانبازان و اسرایی است که جان خود را برای امنیت مردم تقدیم کردند.

وی با بیان این فتنه طبق فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)جنگ ترکیبی است، خاطرنشان کرد: این جنگ ترکیبی، دنباله همان جنگ‌های فیزیکی است که دشمن بر این ملت و نظام تحمیل کردند لذا این ملت، ملت امام حسین است و همان رزمندگانی هستند که در ۸ سال دفاع مقدس در دفاع از مرزها و ولایت جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

 الهی تصریح کرد: الان جنگ ترکیبی، جنگ رسانه‌ای و جنگی است که می‌خواهند بین کسانی که در مسیر انقلاب قدم بر می‌دارند، تفرقه بیندازند که قشر عظیمی از آن، شما عزیزان و فعالان حوزه اصناف هستید، کسانی‌که در راه اقتصاد این مملکت دارید قدم بر می‌دارید‌.

وی تشریح کرد: همه اصناف و اقشار ما پیروان راه شهدا بوده و در این فتنه‌هایی که از سوی دشمنان قسم خورده ملت و انقلاب اسلامی ایران ایجاد می‌شود، همواره با هوشیاری، بصیرت و همسو و همراه با مردم و نظام قدم بر می‌دارند که جای تقدیر و تشکر دارد، انصافا در کل کشور و بالاخص در سطح استان لرستان، الحمدالله مردم همیشه همراه و حامی نظام و رهبری بوده‌اند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: دشمن با برنامه‌ریزی و با ایجاد هجمه‌ای عظیم با استفاده از امپراتوری رسانه سعی در ایجاد اختلال در بازار و کسب‌وکار مردم را دارد که ما به عنوان خدمتگزار مردم و هرگز اجازه چنین اقدامی را به دشمنان و قانون‌شکنان داخلی نخواهیم داد و امنیت مردم را با نثار جان خود تضمین می کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس