دادستان خرم‌آباد گفت: علی‌رغم مصوبه ریاست‌جمهوری و سفر رئیس مجلس به لرستان اعتبارات و تسهیلاتی که باید از سوی بانک‌های عامل به ویژه بانک صنعت، معدن و تجارت و همچنین بانک کشاورزی به واحدهای تولیدی باید پرداخت می‌شد، انجام نگرفته است.

به گزارش خبر افلاک ، داریوش شاهون‌وند ظهر امروز در حاشیه بازدید از کارخانه بایرافلاک این شهرستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای سیاست‌های کلی اقتصادمقاومتی قوه قضائیه، بازدیدی از شرکت داروسازی بایرافلاک شهرستان ازنا داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: هدف از این بازدید که ابعاد مختلفی را در برداشت، ارزیابی دقیق از رعایت مسائل حقوقی، اصول استانداردسازی و قواعد بهداشتی بود.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد، بررسی مشکلات شرکت داروسازی بایرافلاک و همچنین مسائل مسوولان و پرسنل این شرکت جهت رفع موانع تولید را دیگر هدف بازدید از این مجموعه عنوان و تصریح کرد: عمده مشکل اساسی شرکت این است که علی‌رغم مصوبه ریاست‌جمهوری و سفر رئیس مجلس به لرستان اعتبارات و تسهیلاتی که باید از سوی بانک‌های عامل به ویژه بانک صنعت، معدن و تجارت و همچنین بانک کشاورزی باید پرداخت می‌شد، انجام نگرفته است.

شاهون‌وند بر پیگیری جدی‌تر، دقیق‌تر و جامع‌تر مشکلات واحد تولیدی تاکید و تصریح کرد: باید علت اینکه تاکنون در جهت پرداخت چنین تسهیلاتی اقدام نشده، بررسی شود.

وی بیان داشت: ضمن اینکه دستگاه‌های اجرایی مکلف به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان هستند، سیستم قضایی نیز در روزهای آینده این موضوع را پیگیری و در جهت رفع موانع اقدامات موثر و مطلوبی را در راستای حمایت از تولیدکنندگان اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس