مدیر عامل باشگاه خیبر گفت: اصلی ترین مانع باشگاه داری حرفه‌ای نبود زیر ساخت‌های مادی و معنوی است، با وجود حمایت مدیریت ارشد استان و امام جمعه خرم‌‌آباد اما متاسفانه لرستان به صورت سنواتی و تاریخی فاقد زیرساخت‌های لازم بوده است.

به گزارش خبر افلاک ، احسان ناصر در خصوص آخرین وضعیت تیم خیبر با اشاره به اینکه با حمایت ۱۷ میلیون لر در سراسر جهان در حال حاضر وضعیت خوبی دارد، عنوان کرد: با توجه به تغییر و تحول در مجموعه مدیریتی تا کادر مربی‌گری همچنین تغییر ترکیب بازیکنان اما باشگاه خیبر تقریبا از ثبات نسبی برخوردار است.

وی افزود: با توجه به حجم تغییرات در باشگاه خیبر برای هماهنگی‌های زمان نیاز است.

مدیرعامل باشگاه خیبر در پاسخ به برخی اظهار نظرها مبنی بر وعده صعود خیبر به لیگ برتر از سوی مالک و مربیان باشگاه خیبر در مقاطع مختلف نیز توضیح داد: مالک تیم و سرمربی اگر قول صعود داده‌اند آنچه که برنامه و هدفشان بوده را مطرح کردند، این در حالی است که عوامل مختلفی در صعود یک تیم نقش دارد.

ناصر تاکید کرد: هر چند صعود جزو اولویت‌های ما است، اما اولویت اول نیست اولویت ما ساختن ساختار باشگاهی حرفه‌ای در سطح مقدورات باشگاه و استان همچنین انجام کار تیمی درست است.

وی بیان کرد: اگر همه عوامل کمک کنند و پای کار باشند قطعا تیم و باشگاه خیبر منجر به فتح قله‌های پیروزی می‌شود.

ناصر خاطرنشان کرد: اینکه هواداران انتظارات بالایی از خیبر دارند باعث افتخار است و امیدواریم پاسخگوی مطالبات آنها باشیم، اما بازیکنان در این فصل تمرینات سختی داشتند، بازی‌ها هم سخت بود بنابراین زمان می‌خواهد که هماهنگی‌ها انجام شود. 

وی در پاسخ به این پرسش که پیش بینی شما در خصوص صعود خیبر به لیگ برتر چیست، توضیح داد: ببینید بخشی مهمی از کار به استراتژی سرمربی، کادر فنی، وظایف اجرایی باشگاه و امکانات در اختیار برمی‌گردد، اما بخشی هم به شرایط خارج از حیطه باشگاه مربوط می‌شود، به عنوان نمونه می‌توان به تیم‌های قوی وابسته به بهترین شرکت‌های خصولتی اشاره کرد.

مدیرعامل باشگاه خیبر افزود: ما بخشی از کار را که مربوط به خودمان است انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم.

ناصر در خصوص بازیکنان باشگاه خیبر بیان کرد: اعتقاد داریم که بازیکنان بهترین لیگ را در اختیار داریم و اگر شرایط وجود داشته باشد یکی از بهترین و هماهنگ ترین باشگاه‌ها را داریم.

وی در ادامه به چالش‌های پیش روی خیبر نیز اشاره کرد و گفت: اصلی ترین مانع باشگاه داری حرفه‌ای نبود زیر ساخت‌های مادی و معنوی است، با وجود حمایت مدیریت ارشد استان و امام جمعه خرم‌‌آباد اما متاسفانه لرستان به صورت سنواتی و تاریخی فاقد زیرساخت‌های لازم بوده است.

مدیرعامل باشگاه خیبر بیان کرد: قاعدتاً باید ۳ زمین طبیعی و ۲ زمین مصنوعی و باشگاه رده پایه در استان داشته باشیم ، اما می‌بینیم که چنین زیر ساخت‌هایی وجود ندارد.

ناصر گفت: بخشی از زیر ساخت‌های مورد نیاز را خودمان تامین کردیم، این در حالی است که ایجاد زیرساخت‌ها به عهده دولت است.

وی افزود: از طرفی با وجود شرایط اقتصادی کشور اما مالک باشگاه همه توان خود را برای انجام تعهدات به کاربرده ، به طوری که بازیکنان در خصوص لباس، امکانات رفاهی، اقامت و سفر اردوها دغدغه‌ی ندارند.

وی با بیان اینکه سعی کرده‌ایم حواشی‌ها را جمع کنیم، عنوان کرد: با وجود حمایت مالک باشگاه همچنین همسویی کادر فنی با مدیریت اجرایی باشگاه به سمتی می‌رود که کار تیمی انجام دهد.

مدیرعامل باشگاه خیبر در پایان صحبت‌های خود با اشاره به اینکه ما یک وظیفه داریم آن هم اینکه باشگاه داری حرفه‌ای انجام دهیم، خاطرنشان کرد: اما از هواداران هم تقاضا داریم هوادار ‌واقعی باشند و اجازه دهند مسایل داخلی را خودمان حل و مدیریت کنیم، نکته مهم این است که وقتی تیم دچار بحران می‌شود نیاز به حمایت هواداران دارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس