فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری یک نفر و کشف کلاهبرداری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش خبر افلاک ، یحیی الهی گفت: در پی مراجعه شهروندی به پلیس آگاهی لرستان و اعلام اینکه یک نفر با به کارگیری روش‌های متقلبانه مبلغی را از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع به صورت وی‌ژه در دستور مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات و استعلامات به عمل آمده توسط مأموران مشخص شد، فرد کلاهبردار به مال باخته پیشنهاد می‌کند جهت رفع مشکلات مالی وی قادر است تسهیلات بانکی با مبالغ بالا برای متشاکی اخذ کند و با این ترفند مبلغ ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی لرستان، تصریح کرد: مأموران با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم و محل اختفای وی شده و با هماهنگی قضایی متهم را دستگیر کردند.

الهی عنوان کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیس و مواجهه با دلایل و مستندات به کلاهبرداری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال اعتراف کرده و همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

وی ادامه داد: هرگونه اقدامی که آرامش شهروندان را مختل کند با برخورد جدی پلیس روبه رو خواهد شد و شهروندان درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، قبل از هر گونه اقدامی بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان