نظری گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان، نشان دهنده قدرت ایران و ضعف دشمنان این ملت است.

به گزارش خبر افلاک ، علی نظری اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دارای اصولی است که یکی از مهمترین اصول انقلاب که جداکننده از سایر انقلاب ها بوده، مسئله استکبار ستیزی است.

وی افزود: ۱۳ آبان که روز ملی مبارزه با استکبار بوده در حقیقت روزیست که بازتاب دهنده یکی از مهمترین اصول انقلاب یعنی مبارزه با نظام سلطه است.

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: نظام سلطه سالها تلاش کرد تا دیگران را ضعیف نشان دهد ولی انقلاب اسلامی ایران با این نگاه و رویکرد مبارزه کرد و حضور پرشور مردم به ویژه در مقطع کنونی بسیار حائز اهمیت است، امروز همه ملت ایران با صدای رسا اعلام می کنند همه ما متحد برای مبارزه با نظام سلطه و امپراتوری رسانه ای جهان هستیم.

وی بیان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز یعنی ضعف نظام سلطه، حضور پرشور در حقیقت بازتابی بر قدرت ایران و نشان دهنده ضعف دشمنان این ملت است.

نظری عنوان کرد: دانشگاه و دانشجویان در پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس و تسخیر لانه جاسوسی نقش مهمی ایفا کردند و پیام دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی این بود که به جهانیان نشان دهند اگر ظلمی وارد می شود، منشاء آن سفارتخانه آمریکاست.

وی خاطر نشان کرد: هدف آنها از لانه های جاسوسی، غارت اموال بیت المال و به تسخیر کشاندن اذهان جوانان بود و تسخیر این لانه توسط دانشجویان نشانگر بیداری دانشجویان بود که این صدا را به دنیا رساند که در این سفارتخانه، دزدانی برای غارت سرمایه های مادی و معنوی حضور دارند.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: تسخیر لانه جاسوسی ثابت کرد که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، نشان داد قدرت آمریکا پوشالی است، امروز صدای انقلاب اسلامی ایران، عدالت محوری است، در نگاه انقلاب فلسطینی ها حق دارند در سرزمین مادری خود زندگی کنند و غاصبان هستند که باید بیرون بروند.

نظری اظهار داشت: هر جایی که کودک کشی رخ دهد، به شدت محکوم است و انقلاب اسلامی ایران مدافع حقوق مظلومان عالم است، در حادثه تروریستی شیراز سه نفر از دانش آموزان به شهادت رسیدند و بار دیگر نشان دادند که دشمنان از کودک کشی ترسی ندارند.

وی بیان کرد: حضور پرشور در این مراسم، مشتی محکم بر دهان کسانی است که خود را ابرقدرت می دانند و خطر بطلانی بر تفکرات شوم آنان است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک