رهبران نوشت: حادثه شیراز نشات گرفته از عقده هایی است که به خاطر سیلی های مکرر و پیشرفت های بی وقفه و چشمگیر ملت ایران در جان پلیدشان جمع شده است.

به گزارش خبرافلاک ، خبر عملیات تروریستی حرم مطهر شاه چراغ در شهادت و مجروح شدن مظلومانه جمعی از زائران و نمازگزاران این حرم اهل بیت علیهم السلام در شیراز، قلب یکایک مردم ایران اسلامی را فشرد و جریحه دار ساخت، وقوع این اقدام ددمنشانه  نشان داد دشمنان جمهوری اسلامی ایران، در اوج رذالت و خباثت و ذلت قرار دارند که به وحشیانه ترین شکل ممکن، پیر و جوان و زن و کودک بی دفاع را به خاک و خون می کشند و از هیچ جنایت غیر اخلاقی و انسانی جهت عقده گشایی بر همه اقوام و مذاهب ملت مسلمان ایران دریغ نمی ورزند.

حادثه تروریستی اخیر و نیز هتک حرمت به مقدسات و فحاشی ها و وحشی گری هایی که هفته های اخیر در داخل کشور اتفاق افتاد به همراه تلاش ها و تجمع ها و موضع گیری های عناصر تجزیه طلب و تروریست و ضد انقلاب در خارج از کشور، نشانه انفعال آنان و عقده هایی است که به خاطر سیلی های مکرر و پیشرفت های بی وقفه و چشمگیر ملت ایران در جان پلیدشان جمع شده است.

این حادثه نشان داد، دشمن امنیت را هدف قرار داده و با ایجاد مسائل حاشیه ای سعی دارد تا اهداف خود را پیاده کند، طی این مدت عده ای با بازی کردن در زمین دشمن، صحنه گردان رسانه های بیگانه بودند.

امروز لازم است عده ای که خود را به خواب زده اند از خواب غفلت بیدار شوند، افرادی که خود را دلسوز و مدافعان حقوق زنان اعلام می کنند کسانی هستند که ۱۷ هزار نفر را در کشور ترور کردند و انسان های بیگناه زیادی توسط ضد انقلاب به شهادت رسیدند.

مدارا بس است، تا چه اندازه جواب می دهد؟ ملت ایران منتظر برخورد بسیار سخت با هتاکان و آشوبگران است، دشمن می خواهد ارزش هایی را که سبب می شود یک جوان با تمسک به آن بتواند موفق شود را از ما بگیرد از همین رو این روزها با انفجار تبلیغات دروغ در فضای مجازی سعی دارد تا جوانان را سرگرم کند.

خواست بسیاری از مردم از دستگاه قضایی این است که بدون هیچ اغماضی عوامل مستقیم و غیر مستقیم این حمله وحشیانه را به اشد مجازات برساند و از نیروهای نظامی و امنیتی مقتدر کشورمان انتظار داریم با شناسایی سازمان های تروریستی پشت صحنه، به آنها امان نداده و مقرهای پلید آنان را در هم بکوبد.

آیا وقت آن نرسیده که برخی افراد و جریاناتی که در چند هفته اخیر تحت تاثیر القائات ساختگی فضای رسانه ای قرارگرقته اند به ماهیت واقعی صحنه و گردانندگان های معاند آن واقف گردند؟

از خداوند متعال برای شهدای مظلوم این حمله تروریستی طلب علو درجات و برای مجروحان طلب شفای عاجل داریم و ایمان داریم خون پاک این شهدای عزیز و بی گناه دامان تروریست های مزدور و حامیان خبیث آنها را خواهد گرفت و کاخ ظلم آنان را درهم فرو خواهد ریخت.

انتهای پیام/

  • نویسنده : همایون رهبران، تحلیلگر مسائل سیاسی
  • منبع خبر : سفیر افلاک