استاندار لرستان در پی شهادت مردم شیراز به دست عوامل تروریستی پیامی صادر کرد.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار استاندار لرستان در پی شهادت مردم شیراز به دست عوامل تروریستی پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت ایران به چه جرمی باید شاهد غرق به خون شدن مادران و کودکان و زائران حرم احمد بن موسی (ع) باشد؟

گناه آن کودک و آن مادر که برای زیارت و عرض ارادت به ساحت اهل بیت (ع) در حرم خلوت کرده است، چیست که باید آماج رگبار گلوله قرار گیرد؟

چرا چادر مادران این سرزمین باید غرق در خون شود و کودک در آغوش مادر شهید شود؟

کجایند آنان که که شعار، زن، زندگی، آزادی سر می‌دهند تا ببینند حاصل اغتشاشات و شرارتهایشان چگونه در صحن احمد بن موسی (ع) منجر به پرپر شدن مظلومترین زائران اهل بیت می‌شود؟

جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران در گیر جنگی ناجوانمردانه، فراگیر و ترکیبی است که هدف نهایی خود را درگیری مسلحانه و تحزیه ایران اسلامی تعریف کرده است. اغتشاشگرانی که گر چه معدودند، اما با ایجاد هیاهو در برخی نقاط کشور، نقش جاده صاف کن این گونه عملیات‌های تروریستی را ایفا می‌کنند. باید به خود آمده و راه رفته را باز گردند پیش از آنکه خشم ملت ایران فوران کند.

ایادی منطقه‌ای که حامیان و محرکان تروریست‌هایی هستند که به ملت ایران آسیب می‌زنند، قطعاً در کاخ‌های شیشه‌ای نشسته اند و دیر نیست تا خون شهیدان مظلوم حرم احمد بن حسن (ع) دامنگیرشان شده و کاخ‌ها بر سرشان آوار شود.

اینجانب از جانب مردم ولایی و شهید پرور لرستان خود را شریک مصیبت مردم شیراز و ایران اسلامی دانسته و شهادت زائران مظلوم حرم شاهچراغ (ع) را به محضر ملت بزرگ ایران و خاصه خانواده‌های آن شهیدان، تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان