گودرزی گفت: دشمنان به دنبال این هستند که درون کشور را متلاطم کنند تا ایران را از جهش و پیشرفت باز دارند.

به گزارش خبر افلاک ، عباس گودرزی ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنانمان در حادثه شیراز اظهار داشت: این حرکت وحشیانه که باعث بر زمین ریخته شدن خون تعدادی انسان بی گناه و زائران حرم شاهچراغ شده است، حاکی از یک جنگ ترکیبی تمام عیار علیه نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است با این قصد که می خواهند مانع از جهش ایران و ملت با عظمت این کشور در حوزه های مختلف شوند.

وی افزود: دشمنان طی این سالها از تهدیدهای گوناگون، تحریم فلج کننده و جنگ سخت و نرم علیه ملت ایران استفاده کرده اند لکن هیچ یک از آنها نتوانست حریف ملت ایران شود و امروز با تکیه بر جنگ شناختی، به دنبال این هستند که دل و ذهن مردم را دچار تردید نمایند و باورها و اعتقادات و نظام نگرش ها و ارزشها را مخدوش نمایند و در کنار این موارد به دنبال ناامنی و مخدوش نمودن امنیت کشور می باشند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که درون کشور را متلاطم کنند تا ایران را از جهش و پیشرفت بازدارند، تصریح کرد: امروز ایران سرافراز در حوزه های مختلف کارنامه درخشانی دارد و تلاش معاندان، متوقف کردن این روند است.

گودرزی گفت: ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی و تسلیت به ملت ایران، تاکید می شود که مردم آگاه ایران اسلامی همچون گذشته با اتحاد، انسجام و همدلی باعث ناکام ماندن دشمنان خواهند شد.

وی بیان کرد: از طرفی رهبر معظم انقلاب فرمودند که در کنار نیروهای امنیتی و قضایی، آحاد مردم و جریان های تبلیغی و فکری وظیفه دارند که ایفای نقش نمایند و با استفاده از ابزار جهاد تبیین، کمک کنند تا این فتنه ها پشت سر گذاشته شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان نخواهند توانست به کشور و ملت ایران آسیب بزنند، لکن در کنار درس ها و عبرت هایی که باید در این قضایا گرفت، شایسته است تا با همدلی و انسجام و همچنین حفظ آرامش عمومی جامعه، از این مرحله هم عبور نمود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی بیان کرد: علیرغم مشکلاتی که وجود دارد اما ایجاد شکاف و فاصله بین صفوف مستحکم ملت ایران، غیر ممکن است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک