امیری با اشاره به اینکه ناامن جلوه دادن کشور، هدف دشمن است، گفت: ملت بیدار ایران، توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

به گزارش خبر افلاک ، امیر علی حیدر امیری ضمن تسلیت شهادت تعدادی از هموطنانمان در حادثه شیراز، اظهار داشت: این قبیل حوادث از قبل هم پیش بینی می شد چرا که در این مدت نیروهای امنیتی تعداد زیادی از گروهک های تروریستی را در بدو ورود به کشور که دارای سلاح و مهمات بودند را دستگیر کردند، دشمنان بیکار نمانده و سعی دارند تا ایران را ناامن جلوه دهند.

وی افزود: چشمان بیدار سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای مسلح در جای جای کشور از جان و مال و ناموس مردم محافظت می کند.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا تصریح کرد: دشمنان سعی دارند تا ایران را شبیه سوریه و یمن نمایند و ابتدا با شایعه و دروغ از دورن سعی بر آسیب رساندن به امنیت دارند که در این راستا دشمن در جنگ رسانه، ربات هایی را به کمک خود آورده تا هشتک دروغ بزنند و از طرفی افراد ربات نما این دروغ ها را باور می کنند و بدون هیچ تفکری و بررسی این دروغ را می پذیرند و فریب می خورند.

امیری بیان کرد: پروژه کشته سازی، فتنه ها و پرورش دروغ از مهمترین اهداف دشمن است که متاسفانه برخی از افراد خیلی ساده این دروغ ها را باور می کنند، امروز ضد انقلاب و دشمنان بر روی قومیت ها و اخلاف افکنی دست گذاشته که باید ملت بیدار باشد و با بیان واقعیت ها وآگاه کردن جوانان و نوجوانان از این شرایط هم عبور نماییم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با برهم زنندگان امنیت به شدت برخورد می کند، افزود: این مملکت متعلق به امام زمان(عج) است و ما از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون، قائله ها و فتنه های قوی تر از این هم پشت سر گذاشته ایم و قطعا با اتحاد از این مرحله عبور می کنیم.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا عنوان کرد: دشمنان دست به دست هم داده اند تا کشور را تجزیه کنند ولی بهتر است بدانند این حوادث نمی تواند نظام را ساقط و یا اهداف آنها را محقق کند و فقط اسباب زحمت ایجاد می کند، این کشور شهدای زیادی را تقدیم کرده و خون هر شهید سبب پابرجا بودن انقلاب می شود.

امیری با تاکید بر جهاد تبیین اظهار داشت: باید بتوانیم به درستی تبیین و روایت کنیم تا دشمنان تحریف نکنند، این موضوع بسیار حائز اهمیت است که می تواند در آگاه سازی جوانان نقش بسیار مهمی داشته باشد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک