مدیرکل پدافند غیرعامل لرستان با تاکید بر آمیختگی پدافند غیرعامل با دانش بنیان، گفت:‌ تسهیل مدیریت بحران از اولویت‌های پدافند غیرعامل است.

به گزارش خبر افلاک ، میلاد شرفی  در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با اشاره به تشکیل ۱۱ کارگروه و چهار قرارگاه  در بخش پدافند غیرعامل لرستان، اظهار داشت: این کمیته تاکنون بیش از ۵۰ جلسه برگزار کرده است که بیش از ۲۰ درصد مصوبات این جلسات به سرانجام رسیده و ۵۰ درصد مصوبات آن نیز در حال اجرا هستند. 

وی با تاکید بر آمیختگی پدافند غیرعامل با دانش بنیان، افزود:‌ تسهیل مدیریت بحران از اولویت‌های پدافند غیرعامل است. 

شرفی با بیان اینکه طرح جامع پدافند غیرعامل استان تدوین شده است، عنوان کرد: تمامی پروژه‌ها و طرح‌های دستگاه‌های اجرایی بر اساس طرح جامع پدافند غیرعامل استان اجرایی خواهند شد. 

مدیرکل پدافند غیرعامل لرستان با اشاره به مطلوب بودن عملکرد مجموعه پدافند غیرعامل استان، بیان کرد: فرهنگ‌سازی در زمینه مردم محوری کردن پدافند غیرعامل در لرستان بسیار اهمیت دارد و در این راستا نیازمند فعالیت رسانه‌ها برای تحقق این امر هستیم. 

وی با اشاره به زیرکشت بردن زمین‌های دیم و رشد ۱۰۸ درصدی تولید گندم در استان، عنوان کرد: تحقق این امر نشان از این دارد که در حوزه امنیت غذایی خوب عمل کردیم. 

وی افزود: همچنین در بازار مرغ استان با وجود چالش هایی که ایجاد شد مشکلی نداشتیم و کمبود کالای اساسی را در سطح استان شاهد نبودیم که این امر نشان از عملکرد مطلوب مجموعه دستگاه های استان در بخش پدافند غیرعامل بوده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم