رئیس دانشگاه لرستان گفت: اساتید دانشگاه‌ها با حضور در رسانه‌های جمعی و توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموزانی که توانایی فعالیت در جهاد تبیین را دارند، بایستی با جنگ ناجوانمردانه رسانه‌ای نظام سلطه مقابله کنند.

به گزارش خبر افلاک ، علی نظری اظهار داشت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی امروز شاهد هستیم که مردم درک درستی نسبت به آزادی و کرامت انسانی پیدا کرده‌اند و طی ۴۴ سال گذشته جامعه ایران به این نتیجه رسیده است که نباید تسلیم نظام سلطه شود. 

وی با بیان اینکه موضوع اعتراض در تمامی کشورهای دنیا وجود دارد، افزود: در هیچ کجای دنیا شاهد نیستیم که رئیس‌جمهور کشورهای نظام سلطه در این اعتراضات دخالت کنند اما شاهد هستیم به علت ضربه‌هایی که نظام جمهوری اسلامی به نظام سلطه طی ۴۴ سال گذشته وارد کرده مسوولان ارشد کشورهای غربی به دنبال ایجاد تنش در کشور ما بودند.

رئیس دانشگاه لرستان بیان کرد: امپراطور رسانه‌ای نظام سلطه در اغتشاشات اخیر از تمام ظرفیت خود برای ایجاد آشوب در کشور استفاده کرد و از جنگ شناختی علیه جمهوری اسلامی استفاده کرد به طوریکه واقعیت‌های موجود در جامعه را سعی می‌کرد برعکس جلوه دهد. 

نظری تصریح کرد: رسانه‌های غربی در گذشته به صورت نامحسوس علیه نظام جمهوری اسلامی جنگ رسانه‌ای انجام می‌دادند اما طی سالیان گذشته این جنگ از حالت نامحسوس خارج شده و به طور آشکار به نفرت پراکنی علیه نظام می‌پردازند. 

وی خاطرنشان کرد: نظام آموزش عالی و آموزش و پرورش وظیفه دارند با استفاده از ظرفیت‌های خود به مقابله با جنگ نرم دشمن بپردازند و با افزایش بصیرت و معرفت افزایی دانشجویان و دانش‌آموزان با استفاده از قدرت رسانه‌ای اقدام کند. 

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه در همین راستا جلسات متعددی با اساتید دانشگاه لرستان برگزار کردیم، تصریح کرد: نتیجه این جلسات این بود که اساتید دانشگاه لرستان بایستی حضور خود را در رسانه‌های جمعی استان افزایش دهند و جنبه‌های مختلف جنگ رسانه‌ای دشمن را برای مردم شرح دهند، همچنین بایستی دانش و بصیرت دانشجویان و دانش‌آموزانی که توانایی حضور در جهاد تبیین  دارند را  افزایش دهند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس