نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین بودجه برای پروژه‌های استان تنها وظیفه نمایندگان یا مسوولان دولتی استان نیست بلکه بایستی برای به ثمررسیدن این طرح‌ها در کنار یکدیگر فعالیت کنیم.

به گزارش خبر افلاک ، محمد خدابخشی اظهار داشت: برای توسعه لرستان نمایندگان استان و تیم مدیریتی استان بایستی تلاش کنیم که پروژه‌های مهم و حیاتی فعال در استان را در طرح‌های ملی تعریف کنند. 

وی با بیان اینکه برای به ثمر رسیدن یک پروژه بایستی افراد زیادی کنار یکدیگر فعالیت کنند، افزود: تامین بودجه برای پروژه‌های استان تنها وظیفه نمایندگان یا مسوولان دولتی استان نیست، بلکه بایستی برای به ثمر رسیدن این طرح‌ها در کنار یکدیگر فعالیت کنیم. 

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه شهرستان الیگودرز به دنبال تکمیل و افتتاح شبکه فاضلاب این شهر هستم که در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما به علت کم‌کاری بعضی از مسوولان جزو طرح‌های اولویت‌دار استان قرار نگرفته است.

خدابخشی با اشاره به اینکه پروژه کارخانه لاستیک سازی بارز نیز یکی دیگر از اولویت‌های توسعه شهرستان الیگودرز است، تصریح کرد: که در همین راستا توانسته‌ایم ۱۲۰ میلیون یورو تسهیلات از بانک تجارت برای این پروژه تامین کنیم.

وی با بیان اینکه شهرستان الیگودرز در حوزه راه مشکلات زیادی دارد، بیان کرد: تکمیل و توسعه مسیر مسجدسلیمان-الیگورز، الیگودرز-داران و الیگودرز-خمین-گلپایگان از اولویت‌هایی این شهرستان بوده که تلاش‌های خوبی برای انجام تکمیل آنان صورت گرفته است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس