مولایی گفت: بیش از 12 هزار فقره وام ازدواج نیمه نخست امسال در لرستان پرداخت شد.

به گزارش خبر افلاک ، شهاب مولایی اظهار داشت: بر اساس گزارش بانک مرکزی از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه از مجموع ۱۹ هزار و ۶۹۵ نفر متقاضی دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در استان لرستان، ۱۲ هزار و ۳۴۷ نفر موفق به اخذ تسهیلات شدند.

وی افزود: در حال حاضر هفت هزار و ۳۴۸ نفر نیز در صف انتظار وام ازدواج قرار دارند که عملکرد بانک های استان در اعطای تسهیلات ازدواج به زوجین جوان نشان می دهد که از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه استان لرستان از نظر میزان پرداخت، هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بوده که در جایگاه پانزدهم کشوری قرار دارد.

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: جایگاه لرستان از حیث میزان پرداخت تسهیلات اعطایی در شهریور ماه نسبت به مدت مشابه آن در مردادماه با دو رتبه تنزل یافته و در رتبه پانزدهم کشوری قرار دارد.

مولایی بیان کرد: تعداد متقاضیان در صف انتظار تسهیلات ازدواج از ۹ هزار و ۶۳۹ نفر در مرداد ماه به تعداد هفت هزار و ۳۴۸ نفر در شهریورماه تقلیل یافته است که روندی رو به رشد را نشان می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: جایگاه لرستان در پرداخت تسهیلات ازدواج از رتبه ۱۳ کشوری در مرداد ماه به رتبه ۱۵ پانزدهم در شهریور ماه رسیده که تلاش می شود تا با برنامه ریزی بتوان پرداخت تسهیلات را تسریع بخشید.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک