نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: امپراطوری رسانه تلاش می‌کند با فریب و شبهه افکنی و غوغا سالاری باطل را بر کرسی بنشاند.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در مراسم اجتماع نیروهای مومن و انقلابی در پاسداری از انقلاب اسلامی در مصلی الغدیر ضمن تبریک هفته وحدت و هفته فراجا به عموم مردم و سازمان نیروهای انتظامی اظهار داشت: امروز سومین نشست ما نیروهای مومن و انقلابی است که در طول یک سال اخیر برگزار شده است، البته نشست امروز مصادف شده با رویدادهای تلخ اخیر که در کشور به وقوع پیوسته است؛ در نشست‌های متعددی پیرامون آن سخن گفته‌ام، راهبرد امروز دشمن تفرقه و اختلاف است.

وی با اشاره به اینکه نظام سلطه با تفرقه و اختلاف برنامه ها و سیاست های خود را بر ملت ها حاکم می‌کند و گاهی اقلیت اندکی را بر اکثریت قریب به اتفاقی حاکم می نماید، افزود: در مقابل با چنین دشمنانی راهبرد اسلام و نظام اسلامی وحدت و انسجام و همبستگی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: امام (ره) می فرماید که با هیئت اجتماعی به ریسمان الهی متصل شوید و متفرق نشوید هر کدام از ما از انقلاب اسلامی و آرمان ها و ارزش‌های اسلامی دفاع می‌کنیم؛ اگر این دفاع جدا از یکدیگر باشد در مقابل ایجاد اختلاف توسط دشمنان که با همدیگر متحد هستند و با هم ایجاد اختلاف می‌کنند این دفاع از اسلام و نظام اسلامی جدا از هم فایده‌ای ندارد یا کم فایده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی تصریح کرد: وقتی با همدیگر و با هیئت اجتماعی به دفاع برخاستیم و تهاجم کردیم به موفقیت نائل می شویم و در تمام فراز و نشیب هایی که انقلاب اسلامی طی کرده است و به موفقیت رسیده انسجام و وحدت و دفاع در کنار یکدیگر بوده است و قرآن ما را به وحدت و جهاد تبیین فرا می‌خواند و تبیین به معنای جدا کردن حق از باطل و رفع شبهه است.

وی اظهار داشت: امپراطوری رسانه تلاش می‌کند با فریب و شبهه افکنی و غوغا سالاری باطل را بر کرسی بنشاند.

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به اینکه باید با جهاد تبیین اختلافات برطرف شود، یادآور شد: مجاهدان و سالکان تبیین شیوه‌های رفع اختلاف را بدانند و به دیگران بگویند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی در ادامه افزود: جهاد تبیین مسئولیت همه قالب‌های مردم در همه زمان‌ها و مکان‌ها و فوری و قطعی است همه چیز در خدمت جهاد تبیین باشد؛ ما در این مقطع وارد مرحله دیگری شده‌ایم دشمن شیوه‌های متفاوت را به کار گرفته و هر کدام از ما باید با به کارگیری همه ظرفیت‌ها در فضای مجازی و حقیقی با ابزارهای تاثیرگذار و با عمل و عکس العمل پیشتاز و پیشرو عمل کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس