استاندار لرستان گفت: دشمنان به دنبال تجزیه ایران اسلامی هستند، چرا که ایران یکپارچه برای نظام سلطه مشکل‌آفرین است، ایران قوی می‌تواند تاثیر بسیاری بر ملت‌های منطقه داشته و حتی موجب الگوپذیری شود، کمااینکه امروز اقتدار ایران اسلامی مرزهای سیاسی این کشور را کم نکرده است.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار صبح امروز در آئین تشییع پیکر مطهر شهید داوود عبدالهی از شهدای امنیت لرستانی که در اغتشاشات مریوان به شهادت رسید، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدا، اظهار کرد: تقدیر و تشکر می‌کنیم از عوامل انتظامی، نیروهای امنیتی و بسیجی به خاطر دفاع و رشادت‌های جانانه از دین و ناموس کشور.

وی خاطرنشان کرد: مردم متوجه شده‌اند حوادثی که این روزها در کشور در جریان بوده، از سوی دشمنان بوده و تدارک سنگینی را برای این توطئه نیز دیده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه به دشمنان به بهانه حجاب و گشت ارشاد و آزادی به میدان آمده‌اند، افزود: هدف اصلی نشاگه‌گیری دین و ایران اسلامی است.

زیویار بیان داشت: دشمنان به دنبال تجزیه ایران اسلامی هستند، چرا که ایران یکپارچه برای نظام سلطه مشکل‌آفرین است، ایران قوی می‌تواند تاثیر بسیاری بر ملت‌های منطقه داشته و حتی موجب الگوپذیری شود، کمااینکه امروز اقتدار ایران اسلامی مرزهای سیاسی این کشور را کم نکرده است.

وی با اشاره به اجتماع میلیونی مردم در مراسم اربعین، گفت: در این اجتماع حسینی، جمع بسیاری از مردم کشورهای مختلف گرد هم آمده که بی‌نظیر بود. 

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه هر حرکت و رفتار سیاسی در ایران بخش عمده‌ای از دنیا و خاورمیانه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، افزود: این اقتدار از دید نظام سلطه باید ساقط شود، حال این اقدام با توطئه، فتنه، تهدید و ایجاد جنگ در کشورهای منطقه می‌خواهد همراه شود.

زیویار بیان داشت: باید متوجه شویم که هرج‌ومرج امروز به بهانه بی‌حجابی است، اما در ادامه با تخریب اموال عمومی، خسارت به بیت‌المال، آتش زدن همراه می‌شود و در نهایت از هر نقشه‌ای برای ضربه زدن به ایران فروگذار نمی‌کنند.

وی، هدف اصلی تحرکات دشمنان را ایجاد هرج‌ومرج و جنگ داخلی در ایران عنوان و تصریح کرد: غرب و نظام سلطه، زن و حجاب را بهانه‌ای برای محقق کردن اهداف شوم خود با سوءاستفاده از احساسات بخشی از مردم با استفاده از ابزارهایی چون شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی کرده‌اند.

استاندار لرستان با بیان اینکه امروز دشمن با جنگ نظامی قادر به خدشه‌دار کردن نظام نیست، گفت: از این‌رو با ابزار توطئه درصدد تجزیه ایران اسلامی هستند، اما زهی خیال باطل، این جریان‌ها حتما موجب قوی‌ترشدن ایران می‌شود.

زیویار ادامه داد: ساختار نظام سیاسی کشور محصول صدها سال مبارزه و کنار زدن توطئه و دفاع از مرزها است، نسل ۵۷ کار ناتمام نسل‌های قبل را تکمیل کرد و هر کسی خواهان مقابله با ایران است، باید با تاریخ ایران متمدن مقابله کند.

وی با تاکید بر اینکه حرکت ملت ایران با وجود همه توطئه‌ها رو‌به‌جلو است و هیچ کسی نمی‌تواند مانع این حرکت شود، گفت: این حرکت روبه جلو برگرفته از مولفه‌های هویتی داخلی و بومی بوده و محصول رشادت شهیدانی همچون کرم‌پور و عبدالهی است.

استاندار لرستان تاکید کرد: این کوردل‌ها بدانند به برکت خون شهدای والامقام، حتما نقشه‌های شوم آن‌ها خنثی خواهد شد، همچنان‌که برکت خون شهدای بزرگوار چراغ راه ملت ایران برای دفاع از کشور و پشتیبانی از ولایت و تاریخ متمدن ایران خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس