نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در پیامی ضمن تسلیت شهادت داوود عبدالهی شهید مدافع امنیت گفت: شهادت فرزندان ملت در حوادث اخیر، مردم را در راه انقلاب راسخ‌تر و محکم‌تر می‌کند.

به گزارش خبر افلاک ، شاهرخی گفت:  فیض عظمای شهادت؛ اصلی‌ترین راه برای رسیدن به قرب الهی است و شهید با عبور از این گذرگاه به مقام و مرتبه‌ای می‌رسد که فقط با شهادت در راه خدا می‌توان به آن جایگاه و منزلت بلند مرتبه رسید.

وی گفت: شهید با شهادتش به آرزویش می‌رسد و مسیر را به کسانی می‌آموزد که دل به ارزش‌های اسلامی و انسانی سپرده اند؛ و سرافرازی و سربلندی را برای ملتش به ارمغان می‌آورد.

در ادامه افزود: شهید والامقام سرهنگ داوود عبدالهی پس از سال‌ها مجاهدت و فداکاری و برقراری نظم و امنیت و مبارزه با ضد انقلاب و آشوبگران تجزیه طلب به هم رزمان شهیدش پیوست و روح بلند مرتبه اش در آغوش ارواح دیگر شهدای عزیز آرام گرفت.

وقایع و حوادث این روز‌ها و شهادت فرزندان این ملت از نیرو‌های مسلح و فرماندهی انتظامی و جوانان بسیجی و انقلابی؛ ملت ما را در راهش راسخ‌تر و محکم‌تر کرده؛ و قطعاً انتقام عزیزان شهیدش را از آن دشمنان خواهد گرفت.

امام جمعه خرم‌آباد اضافه کرد: از عموم مردم شهید پرور شهرستان خرم آباد؛ هیئت‌های مذهبی؛ و رزمندگان اسلام؛ جوانان بسیجی و انقلابی و حزب الهی؛ خانواده‌های شهدا و جانبازان و نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی درخواست می‌کنم در مراسم تشییع این شهید والامقام شرکت فرمایند.

از خداوند متعال برای دو شهید گرامی سرهنگ داوود عبدالهی و شهید استوار یکم فرید کرم پور حسنوند علو درجات و برای خانواده آن عزیزان و کلیه بازماندگان صبر و شکیبایی را درخواست می‌نمایم.

سرهنگ دوم داود عبداللهی فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان مریوان بود که شنبه هفته جاری توسط اغتشاشگران مجروح شد و عصر دیروز یکشنبه به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید عبداللهی متاهل، دارای یک فرزند پسر ۱۱ ساله و دختر ۱۹ ساله بود و امروز مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر این شهید والامقام از میدان آزادی سنندج برگزار و به سمت خرم آباد رهسپار شد و فردا سه شنبه ۱۲ مهر در خرم‌آباد تشییع می‌شود.

گفتنی است هفته گذشته نیز شهید فرید کرم پور از مدافعان امنیت اغتشاشات اخیر که در رباط کریم به دست اغتشاشگران شهید شده بود در خرم آباد تشییع و خاکسپاری شد.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان