کنشگر سیاسی و عضو هیات موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان گفت: ترویج امر به معروف و نهی از منکر باید از خانواده و مدارس آغاز شود.

به گزارش خبر افلاک ، ابراهیم بارانی بیرانوند فعال و کنشگر سیاسی و عضو هیات موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان، در ارتباط با وقایع و حوادث اخیر اظهار کرد: فتنه خاموش نشده و نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر یک واجب فراموش شده است و باید ترویج آن از سطح خانواده و مدارس آغاز شود، ادامه داد: دستگاه‌های فرهنگی به نحو احسن به وظیفه خود عمل نکردند اگر مسئولان با مفاسد دانه درشت به طور قاطع برخورد می‌کرد اینطور نبود که با تحریک ضد انقلاب به خیابان‌ها بریزند.

عضو هیات موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی لرستان افزود: دشمن با هر بهانه‌تی بدنبال تضعیف نظام و آسیب زدن به آن است و در این شرایط باید هوشیار باشیم و اجازه موفقیت به دشمن را ندهیم. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم از دولت جدید انتظار دارند؛ گاهی به بهانه جوان‌گرایی افرادی می‌آورند که تخصص ندارند لذا جوانگرایی باید توام با تخصص باشد.

بارانی بیرانوند با اشاره به اینکه مجموعه سیاسی نیروهای انقلابی بعد از انتخابات کارهای روشنگری خود را تعطیل می‌کنند، گفت: شورای ائتلاف فعالیت‌های تبیین و روشنگری را در سطح استان‌ها تقویت کند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس