حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه در بحران ها و حوادث مختلف مبانی جریان‌های سیاسی مشخص می‌شوند، گفت: نهاد مقدس قوه قضائیه با آشوبگران قضایای اخیر برخوردی قاطع و بدون اقماض داشته باشد.

به گزارش خبر افلاک ، حجت الاسلام جواد احمدی اظهار داشت: انقلاب اسلامی مرهون خون مقدس شهدا، جانفشانی و ایثار رزمندگانی که همواره در حفظ ارزش ها و آرمان های آن تلاش کرده و ایستادگی نمودند.

وی افزود: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موهبتی است که بایستی آن را ارج نهاده و در عرصه پاسداری از این مسیر مقدس لحظه ای درنگ نکنیم.

کارشناس مسائل سیاسی ضمن محکومیت حرکت آشوبگران در حوادث اخیر، عنوان کرد: صف مردم و اغتشاشگران جدا ازهم هستند، در قضایای اخیر دنیای غرب با کمک فضای مجازی از فوت مرحومه مهسا امینی موج سواری های خود را با نقشه علیه ایران به راه انداختند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در حوادث مختلف با قدرت پیش رفته است، تصریح کرد: در زمینه رسیدگی به مسئله فوت خانم مهسا امینی نظام جمهوری اسلامی بهترین داور است و می تواند ورود کند، این موضوعی نیست که در کف خیابان به آن رسیدگی شود؛ دنیای غرب همواره در تلاش است که با التهاب آفرینی و سوءاستفاده از عواطف مردم برعلیه نظام اسلامی اقدام کند.

احمدی گفت: آمریکا با پرداختن به مسئله حقوق بشر در حال پوشاندن جنایات خود در سطح جهان است در حالی که این ژست برای او طنزی بیش نیست.

کارشناس مسائل سیاسی ضمن تقدیر از رشادت ها و جانفشانی های نیروهای فراجا در تامین امنیت جامعه، اظهار داشت: از نهاد مقدس قوه قضائیه درخواست داریم که با آشوبگرانی که در قضایای اخیر اقدام به برهم زدن امنیت نموده و به اموال عمومی مردم تعرض کرده و در به شهادت رسیدن مدافعان امنیت دست داشته اند برخوردی قاطع و بدون اغماض داشته باشد.

وی گفت: در بحران ها و حوادث مختلف مبانی جریان های سیاسی مشخص می شوند که آنان در چه خطی  بوده و هم صدا با چه جریانی هستند و به عبارتی تفاوت در مبانی جریانی در بحران ها ،بهتر به نمایش گذاشته می شود.

احمدی بیان کرد: جریان غربگرا و  خود باخته از این آب گل آلود یا به عبارتی لجن آلود، هم نوا با تجزیه طلبان و سلطنت طلبان و گروه‌های تروریستی و افراد معلوم الحالی که سال‌ها در دامن جریان لیبرالی همچون مسیح علی‌نژاد بزرگ شدند، تمام تلاش خود را برای تخریب جمهوری اسلامی ایران انجام دادند درحالی که ایران اسلامی با اقتدار همچنان ایستاده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک