مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: شهید استوار یکم فرید کرم‌پور که چند روز پیش در اغتشاشات استان تهران زخمی و در بیمارستان بستری شده بود، بعدازظهر دیروز به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش خبر افلاک ، هبت‌اله هاشمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به شهادت یکی از مدافعان امنیت لرستان در اغتشاشات اخیر، اظهار کرد: شهید استوار یکم فرید کرم‌پور که چند روز پیش در اغتشاشات زخمی و در بیمارستان بستری شده بود، بعدازظهردیروز به درجه رفیع شهادت نائل شد.

او بیان کرد: شهید کرم‌پور اصالتا لرستانی و اهل شهرستان چگنی است که در نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم تهران مشغول به خدمت بود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در خصوص تشییع پیکر این شهید والامقام، بیان داشت: فردا در نیروی انتظامی رباط کریم مراسم یادبودی برای شهید برگزار خواهد شد و پس از برگزاری این برنامه پیکر شهید برای تشییع و خاکسپاری به لرستان منتقل می‌شود.

هاشمی بیان داشت: شهید کرم‌پور به درخواست فرماندهی انتظامی لرستان در گلزار شهدای خرم‌آباد به خاک سپرده خواهد شد، با این وجود منتظر تصمیم و اعلام خانواده شهید برای مکان دقیق خاکسپاری خواهیم ماند.

او از عموم مردم درخواست کرد در آئین تشییع و خاکسپاری شهید امنیت لرستان که مکان و زمان آن به زودی از طریق فراخوان‌های عمومی و رسانه‌ها اعلام خواهد شد، شرکت کنند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان