حجت الاسلام مبلغی با اشاره به محکوم نمودن هرگونه اقدام ساختار شکن، گفت: شجره‌ی طیّبه انقلاب اسلامی روزبه‌روز استحکام بیشتری پیدا می‌کند.

به گزارش خبر افلاک ، محمدرضا مبلغی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نا امنی بزرگترین مصیبت برای هر کشور است و تعرض به نیروهای خدوم فراجا، تخریب أموال و أماکن عمومی آرامش جامعه را مختل می نماید.

وی افزود: ضمن محکوم نمودن هرگونه اقدام ساختار شکن، به افراد تحت تاثیر قرار گرفته توسط تبلیغات بیگانگان یادآور می‌شود، جانفشانی‌ها و شهادت‌ مدافعان امنیت این مرز و بوم و دستاوردهای با ارزش انقلاب اسلامی را پایمال نکنند.

رئیس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شجره‌ی طیّبه و تنومند انقلاب اسلامی در برابر حوادث مختلف، مستحکم و استوار بوده و روزبه‌روز استحکام بیشتر پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: ما میراث دارِ میراث گرانبهایی هستیم و شهدای گرانقدر ما جان خود را در راه حفظ و حراست از این دستاوردهای انقلاب عظیم اسلامی فدا کردند.

مبلغی با اشاره به اینکه دفاع مقدس برگرفته از مکتب عاشورا است، بیان کرد: در زمینه تداوم حرکت در راه شهیدان، شکرگزاری از نعمت انقلاب و محافظت از این داشته گرانبها همواره بایستی تلاش کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک