امیری با بیان اینکه دشمنان برای مبارزه با ملت ایران همیشه دنبال بهانه هستند، گفت: توهین به مقدسات نشان دهنده نیت خبیثانه آنهاست.

به گزارش خبر افلاک ، امیر علی حیدر امیری اظهار داشت: همه ما از مرگ مهسا امینی متاسف شدیم اما ناراحتی ما بیشتر از این است که عده ای در کنار دشمنان قسم خورده و شبکه ضد انقلاب قرار گرفتند و آب به آسیاب دشمن می ریزند.

وی افزود: در این میان برخی از سلبریتی های بی خاصیت و برخی از افراد داخل کشور بدون توجه به اصل ماجرا اقدام به توئیت زدن یا صحبت هایی کردند که تعدادی از آنها بعد از روشن شدن موضوع، توئیت خود را پاک کرده و معذرت خواهی کردند.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا با بیان اینکه دشمنان برای مبارزه با ملت ایران همیشه دنبال بهانه هستند، گفت: یک روز دشمنان و معاندان دختر آبی را بهانه می کنند، یک روز مهسا امینی، یک روز بهانه هایی برای ایجاد فتنه و ایجاد آشوب در کشور را بهانه قرار می دهند و امروز در پی این ماجرا برخی از سلبریتی ها می گویند که ایران باید بیشتر تحریم شود که نشان از خباثت آنها دارد.

امیری بیان کرد: این روزها عده ای در شبکه های اجتماعی، دستورات معاندان را به داخل کشور تسری می دهند و عده اندکی هم سعی می کنند این دستورات را اجرا کنند در حالی که راه به جایی نمی برند.

وی توهین به مقدسات را خطر قرمز برشمرد و تصریح کرد: پرچم هر کشوری نماد هویت، ملیت و شناسنامه مردم همان کشور است، اینکه عده ای در داخل کشور به پرچم توهین می کنند و یا آیات قرآن را مورد توهین قرار می دهند مشخص است که این افراد کاری به مرگ مهسا امینی ندارند بلکه به دنبال اجرای نیت خبیثانه خودشان هستند.

تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا خاطرنشان کرد: ضد انقلاب و معاندان به دنبال ایجاد آشوب و التهاب در کشور هستند و هر بار بهانه ای را مورد هدف قرار می دهند تا به هدف خودشان برسند که همه این نقشه ها با آگاهی و هوشیاری ملت ایران نقش بر آب می شود.

انتتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک