رئیس شورای هماهنگی بانک‌های لرستان با اشاره به پرداخت تسهیلات فرزندآوری، گفت: ۱۰ هزار و ۸۰۳ فقره وام فرزندآوری توسط بانک‌های استان تا پایان ۲۳ شهریورماه به مبلغ ۴ هزار و ۶۱۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.

به گزارش خبر افلاک ، غلام حسن کریمی صبح امروز در جمع خبرنگاران، در خصوص وضعیت اعتبار قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک‌های لرستان از ابتدای سال تا ۱۹ شهریورماه، اظهار کرد: مجموع اعتبار بانک‌های دولتی، ۲۹ هزار و ۴۹ میلیارد ریال و میزان پرداختی ۱۵ هزار و ۵۴۹ میلیارد ریال است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار و ۱۸۸ نفر تعداد متقاضی در صف دریافت تسهیلات ازدواج هستند.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های لرستان، اعتبار بانک‌های خصوصی برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را هزار و ۶۳ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: میزان پرداختی این بانک‌ها از ابتدای سال جاری تا ۱۹ شهریورماه، ۴۵۵ میلیارد ریال و تعداد متقاضی در صف آن‌ها ۳۵۶ نفر است.

کریمی، مجموع اعتبار بانک‌های دولتی و خصوصی ۳۰ هزار و ۱۱۲ میلیارد ریال و میزان پرداختی را ۱۶ هزار و ۴ میلیارد ریال و ۱۰ هزار و ۵۴۴ نفر متقاضی در صف بیان کرد.

وی، درصد پرداختی نسبت به اعتبار مصوب را ۵۳.۱ درصد خواند و افزود: بانک ملی استان با بیشترین پرداخت به میزان ۴ هزار و ۵۵۴ میلیارد ریال بهترین عملکرد را در بین ۲۶ بانک‌ دولتی و خصوصی استان در خصوص پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج داشته است.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های لرستان با اشاره به پرداخت تسهیلات فرزندآوری نیز گفت: ۱۰ هزار و ۸۰۳ فقره وام فرزندآوری توسط بانک‌های استان تا پایان ۲۳ شهریورماه به مبلغ ۴ هزار و ۶۱۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.

کریمی خاطرنشان کرد: بانک‌های سپه، ملی و کشاورزی بهترین عملکرد را در این زمینه داشته‌اند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس