استاندار لرستان گفت: فرمانداران با هدف برطرف کردن مشکلات شهرستان‌ها ملزم به شناخت نیاز‌ها حوزه کاری خود هستند و باید مشکلات شهرستان‌ها را شناسایی کنند.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار در شورای فرمانداران استان گفت: طی ماه‌های اخیر در حوزه اقتصادی استان اقدامات موثری صورت گرفته که به لحاظ آمار و ارقام، لرستان در رتبه بندی کشوری چند پله صعود داشته است.

وی افزود: صعود چند پله‌ای استان در حوزه اقتصادی حاصل کار و تلاش تیم اقتصادی استان در زمینه شناخت مشکلات و تلاش برای رفع آنهاست که در نوع خود قابل تقدیر است.

وی گفت: فرمانداران ملزم به شناخت نیاز‌ها و مشکلات حوزه کاری خود هستند و بسیار مهم است در خدمت رسانی به مردم اقدامات ما حسینی و علوی باشد.

استاندار لرستان بیان کرد: در خدمت رسانی به مردم نباید عقاید شخصی و روابط، مقدم بر وظایف سازمانی باشد و لازم است همراه با اقتدار در انجام اقدامات، با عطوفت و مهربانی با مردم رفتار شود.

زیویار ادامه داد: استفاده از ظرفیت و توان نهاد‌ها و بنیاد‌های انقلابی از مهمترین نکاتی است که برای پیشبرد اهداف سازمانی باید مد نظر فرمانداران باشد و در این رابطه می‌توان از کمک روحانیون، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، تشکل‌های مردمی و سایر اقشار جامعه بهره برد.

وی با اشاره به اینکه نجابت مردم لرستان مثال زدنی است، تاکید کرد: برای به دست آوردن شناخت دقیق مشکلات شهرستان‌ها فرمانداران با حضور در میان مردم در این رابطه اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند.

وی اظهار کرد: همکاری و همراهی مردم و مسئولین همواره چاره ساز بوده و فرمانداران در برنامه خود، ارتباط با مردم و هم افزایی را در بحث شناخت مسائل و مشکلات برای برنامه ریزی در جهت رفع آن‌ها را در دستور کار قرار دهند.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان