فرمانده انتظامی لرستان از اجرای طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خبر داد و گفت: در این طرح ۴۸ قبضه سلاح شکاری و جنگی و ۶۳۸ عدد فشنگ غیرمجازکشف شد.

به گزارش خبر افلاک ،به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرداریحیی الهی  از اجرای طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: به منظور بالا بردن ارتقاء ضریب امنیت شهروندان در سطح استان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با حضور کلیه عوامل انتظامی، پلیس های تخصصی و شهرستان های تابعه به منظور کشف کالای قاچاق، مواد مخدر، جمع آوری سلاح و مهمات و غیره در نقاط آلوده و جرم خیز لرستان در چندین مرحله طی ۲۴ ساعت گذشته به اجراء گذاشته شد.

وی افزود: در طرح پاکسازی نقاط آلوده  ۴۸ قبضه سلاح شکاری و جنگی و ۶۳۸ عدد انواع فشنگ کشف ودر این رابطه  ۱۳ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان لرستان ، عنوان کرد: ضمن پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و کشف مقادیری انواع مواد مخدر، ۶۸ خرده فروش مواد مخدر، معتاد پر خطر و متهم تحت تعقیب قضائی و انتظامی دستگیر  همچنین مقادیری انواع کالای قاچاق  و در این رابطه ۲۴ سلرق دستگیرشدند.

سردارالهی  با اشاره به توقیف چندین دستگاه خودرو در این رابطه، بیان کرد: پلیس لرستان با همکاری دستگاه قضائی با تمام توان با دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز ، قاچاقچیان ، سارقان و هنجارشکنان برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم