رئیس پلیس راه لرستان بر لزوم توجه زائران اربعین حسینی(ع) به هشدارهای آموزشی و ترافیکی پلیس در این استان تاکید کرد.

به گزارش خبر افلاک ، سرهنگ محمد زارعی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، ضمن تسلیت اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهارداشت: در ایام اربعین شاهد خیل عظیم مسافران از این استان به سمت مرزهای جنوب غربی و غرب و بالعکس هستیم که در این راستا توجه به هشدارهای آموزشی و ترافیکی قبل و حین سفر لازم و ضروری است.

وی گفت: رانندگان وسایل نقلیه شخصی و عمومی حتماً قبل از سفر استراحت کافی داشته و از داروهای خواب آور جداً خودداری کنند و همچنین از سالم بودن خودرو خود از قبیل بازدید از سلامت لاستیک‌های خودرو، چراغ‌ها، علائم هشدار دهنده و تجهیزات سرمایشی و ایمنی مطمئن شوند.

رئیس پلیس راه لرستان افزود: رانندگان در حین سفر با توجه به مسافت طولانی بدون عجله و شتاب و با آرامش کامل در هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه در مکان‌های تعیین شده و امن استراحت داشته و از توقف کردن غیر اضطراری در حاشیه راه پرهیز کنند و از سرعت و سبقت غیر مجاز و تجاوز به چپ اکیداً خودداری و به تابلوها و علائم هشدار دهنده توجه داشته باشند.

سرهنگ زارعی از مسافران خواست، در صورت بروز مشکل و نیاز به پلیس با شماره ۱۱۰ انتظامی یا ۱۲۰ راهور و یا ۰۲۱۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس حاصل کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر