اسلامی گفت: وظیفه ای که دولت بر عهده دارد، تسهیل گری است، اینکه بتواند زیر ساخت و شرایط را فراهم کند تا مردم بتوانند کسب و کارهای خود را رونق دهند.

به گزارش خبرافلاک ، محمد اسلامی صبح امروز در مراسم کلنگ زنی طرح تولید کاغذ از سنگ ازنا، اظهار داشت: وظیفه ای که دولت بر عهده دارد، تسهیل گری است، اینکه بتواند زیر ساخت و شرایط را فراهم کند تا مردم بتوانند کسب و کارهای خود را رونق دهند و فاکتوری نیاز داریم که کارهای لازم را در ایجاد زنجیره ارزش انجام دهیم به گونه ای که هم محیط زیست آسیب نبیند و سلامت جامعه پایدار بماند و هم اینکه با تدوام فعالیت زنجیره ارزش را برای اشتغال آفرینی و دانش بنیان توسعه داد.

وی افزود: یکی از پیش نیازهای دانش بنیان این است که زیر ساخت و ظرفیت را برای خلق محصول فراهم کرد و از هر فرصتی مانند کشت گیاهان دارویی که فرآوری آن گسترده و متنوع است، می توان امورات را به سمت ارزش افزوده بیشتر پیش برد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به هتفه دولت، تصریح کرد: در هفته دولت شهیدان رجایی و باهنر این الگوهای خدمت بی منت، انسان هایی بودند که اهل شعار نبوده و اهل عمل و وفای به عهد بودند به طوری که خداباوری و مردم محوری شعارشان بود و لازم است که از این الگوها در زندگی و مدیریت بهره ببریم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک