نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: نیازمند بازسازی انقلابی در امور فرهنگی و اداری ادارات لرستان هستیم تا هر از چند گاهی شاهد ناهنجاری‌های گفتاری و رفتاری نباشیم.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی شامگاه شنبه در جلسه کمیته همکاری حوزه ‌و آموزش‌وپرورش با بیان اینکه اهمیت  تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: مدیران و معاونان مدارس لرستان باید سند تحول آموزش‌وپرورش را مطالعه و وظایف خود را استخراج کنند.

وی ضمن تأکید به سپردن امور فرهنگی  و تربیتی به افراد متعهد و متخصص افزود: در سطح کلیه ادارات لرستان در همه زمینه‌ها نیازمند بازسازی انقلابی در امور فرهنگی و اداری هستیم که هر از چند گاهی شاهد ناهنجاری‌های گفتاری و رفتاری نباشیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه سپردن امور فرهنگی، تعلیمی و تربیتی به افرادی که تخصص لازم را دارند ضروری است، عنوان کرد: ادارات این استان در به‌کار‌گیری نیروها و سپردن امور فرهنگی، تعلیمی و تربیتی به افراد متخصص بیش از دو دهه است که رنج می‌برد.

وی بیان کرد: بنده تاکنون در سخنرانی‌های متعدد ۱۵۶ بار در ارتباط با تبعیض، شایسته‌‌سالاری و توصیه‌های فراقانونی، ۳۰۱ بار در باب عدل و عدالت،   120 مرتبه در ارتباط با  فساد و مفسد، ۱۴۱ بار در ارتباط با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و همچنین هزار و ۶۹ مرتبه در رابطه با ایثار، شهید و شهادت در سخنرانی‌ها صحبت کرده‌ام.

شاهرخی گفت: در آموزش‌وپرورش لرستان باید به‌روی فعالان فرهنگی نام و نشان‌دار باز باشد و از آن‌ها خواسته شود که از ظرفیت‌شان استفاده شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان  با بیان اینکه ستاد اقامه نماز باید در آموزش‌وپرورش‌ برقرار شود، خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ریزی شود از ظرفیت روحانیون  مستقر در ادارات برای رفتن به مدارس به‌صورت یک روز در هفته استفاده کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم