استاندار لرستان گفت: ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی به استان لرستان اختصاص یافت.

به گزارش خبرافلاک، فرهاد زیویار استاندار لرستان در جلسه شورای اداری لرستان که در استانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر که الگوی اخلاص و کار بودند، اظهار داشت: در لرستان نقطه آغاز، سفر رئیس جمهور بود که ماحصل سفر رئیس جمهور ۱۷۵ مصوبه بود که تکمیل پروژه‌های عمرانی را شامل شد و تسهیلات از سرمایه گذاری و حمایت از تولید بود.

او افزود: امروز هم برگ زرین دیگری رقم زده شد و با همت دولت مردمی و مجلس انقلابی و همدلی نمایندگان مجلس و عنایت رئیس مجلس از دیروز فصل دیگری از همدلی برای خدمت رسانی رقم زده شد که باعث ایجاد تحول در استان می‌شود و با توجه به اینکه همدلی در دولت و مجلس وجود دارد می‌توان از ظرفیت‌ها استفاده کرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: رسانه‌ها تعصب نمایندگان و دولت مردان را در خدمت رسانی به لرستان را تبیین کنند چرا که همراهی و همدلی باعث برداشتن قدم‌های بزرگی خواهد شد.

زیویار عنوان کرد: سفر رئیس مجلس به لرستان تکمیل کننده سفر رئیس جمهور به لرستان و تکمیل پروژه‌های نیمه تکمیل بود که سد مشعوره که ثمره آن به کل استان می‌رسد در سفر امروز رئیس مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

او بیان کرد: مسئولان در بین مردم حضور پیدا می‌کنند و مشکلات آنان را رفع می‌نمایند.

استاندار لرستان بیان کرد: در یک ساله دولت شش هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی در اختیار لرستان قرار داده شد، همچنین هزار میلیارد تومان برای تسهیلات اختصاص داده شد و رتبه استان چندین پله جابه جا شده است و این نتیجه اختصاص اعتبارات به لرستان است.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان