کریمی گفت: 300 دانشجوی لرستانی در قالب پویش "در مدار حبیب" برای مراسم پیاده روی اربعین اعزام می شوند.

به گزارش خبر افلاک ، محسن کریمی اظهار داشت: هر ساله در ایام اربعین تعدادی دانشجو به عنوان خادمان زائران اربعین به مراسم بزرگ پیاده روی اربعین اعزام می شوند که امسال بیش از ۳۰۰ دانشجو از دانشگاه های مختلف به این مراسم اعزام می شوند.

وی افزود: این تعداد دانشجو در قالب طرح «در مدار حبیب» به مراسم اربعین اعزام و خدمات مورد نیاز را به زائران این سفر ارائه می دهند به طوری که این دانشجویان پک ها و بسته هایی را برای ارائه خدمت به زائران در کوله دارند و در اختیار زائران قرار می دهند.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان تصریح کرد: البته تدابیری اندیشیده شده که این دانشجویان بعد از طی هر چند تا از عمودها بتوانند بسته ها و پک ها را دوباره شارژ و در اختیار زائران قرار دهند.

کریمی بیان کرد: با توجه به اینکه طی دو سال گذشته این سفر به دلیل بیماری کرونا انجام نشد، امسال برنامه ریزی شده تا با کمک دانشجویان خدمات بیشتری ارائه گردد که علاوه بر ارائه خدمات دانشجویان در کربلا و نجف، برنامه ریزی شده تا در موکب های داخل استان نیز موکب خدمات پزشکی از طریق جهادگران در این عرصه برپا و به زائران خدمات مورد نیاز را ارائه دهند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک