قالیباف گفت: مجلس و دولت سیزدهم موفق هستند و مردم نیز به آنها امیدوار شده اند.

به گزارش خبر افلاک ، محمد باقر قالیباف شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی که در استانداری لرستان برگزار شد با اشاره به هفته دولت، اظهار داشت: هفته اول شهریور ماه به نام هفته دولت نامگذاری شده که شهیدان رجایی و باهنر مسئولانی بودند که دغدغه مند مردم بوده و با اخلاص و تقوایی که داشتند در مسیر الهی حرکت کرده و در همین راه به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به اقدامات دولت طی یک سال گذشته، افزود: مردم به مجلس و دولت سیزدهم امید دارند و این دولت و مجلس محکوم به موفقیت هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در استان لرستان ظرفیت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری وجود دارد اما آنگونه که انتظار می رود این فرصت ها مورد توجه قرار نگرفته که یکی از اولویت های مجلس شورای اسلامی، توجه به مناطق محروم است که باید کار جهادی صورت گیرد.

قالیباف عنوان کرد: برهمین اساس طبق سیاست های مجلس و همت نمایندگان استان، بودجه امسال استان لرستان نسبت به سال قبل تفاوت یافته ولی لازم است کارهای متفاوتی صورت گیرد.

وی با اشاره به شجاعت مدیران گفت: لازم است به مدیران قوی، شجاعت داد تا بتوانند برای پیشبرد کارها اقدام نمایند و با مسئولیت پذیری خدمت کنند، وقتی فردی با اخلاص و شجاعت و قدرتمند بتواند فعالیت نماید قطعا خداوند هم حمایت هایی را از ایشان خواهد داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: برای عبور از بروکراسی بسیار پیچیده، شجاعت لازمه کار است که سازمان های بازرسی علاوه بر نظارت، شجاعت و انگیزه را به مدیران دهند.

 انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک