استاندار لرستان گفت: به استناد گزارش معاون اقتصادی وزیر کشور وضعیت اقتصادی استان هفت تا هشت پله ارتقا و به رتبه ۱۸ تا ۱۹ رسیده است، در واقع این اتفاق با اتکا به ظرفیت‌های داخلی محقق شد.

به گزارش خبر افلاک ، فرهاد زیویار در دیدار مسوولان اجرایی استان با نماینده ولی فقیه که به مناسبت هفته دولت انجام شد، با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر دو یار حقیقی امام خمینی (ره) و نهضت انقلاب اسلامی بودند، عنوان کرد: شهیدان رجایی و باهنر با مناعت طبع و اخلاص خاص برای همه ما الگو هستند.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر امانتداران خوبی بودند و هر آنچه می‌گفتند عمل می‌کردند، در واقع مسوولیت را فرصتی برای خدمت در نظر می‌گرفتند.

استاندار لرستان در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه یک‌سال از عمر دولت سیزدهم سپری شد، گفت: اگر چه به عنوان تکلیف همه ما در این یک سال گام‌هایی برداشتیم، اما باید در مقابل مردم با احساس مسوولیت به نحوی کارنامه ارائه دهیم که خجالت زده نشویم.

 زیویار خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم در شرایطی دولت را تحویل گرفت که با مشکلاتی مانند نامطلوب بودن وضع خزانه، بن‌بست روابط بین الملل و پیک تند کرونا مواجه بود.

وی بیان کرد: ظرف این مدت لرستان به استناد گزارش معاون اقتصادی وزیر کشور هفت تا هشت پله ارتقا و به رتبه ۱۸ تا ۱۹ رسیده است(در حوزه بیکاری و رشد اقتصادی)، در واقع این اتفاق با اتکا به ظرفیت‌های داخلی محقق شد.

 استاندار لرستان با بیان اینکه از بهمن ماه تا پایان سال مالی دو تا سه هزار میلیارد تومان اعتبارات نقدی به پروژه‌های استان تزریق شده است، اظهار کرد: این اعتبارات بخشی از پروژه‌های متوقف را پیش برد به طوری که تعدادی از آنها در شرف تکمیل شدن است.

زیویار در پایان صحبت‌های خود بر اهتمام ادارت و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری مراسم اربعین تاکید کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس