رشیدی گفت: پروژه باغ موزه دفاع مقدس لرستان تا یک ماه آینده آماده افتتاح است و پس از هماهنگی های لازم به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبر افلاک ، سرهنگ پاسدار محسن رشیدی در رابطه با آخرین وضعیت پروژه باغ موزه دفاع مقدس لرستان اظهارداشت: بنا شد باغ موزه دفاع مقدس لرستان امسال در هفته دفاع مقدس افتتاح شود که ما نیز آمادگی افتتاح این پروژه را داریم اما باید چهار استان دیگر نیز برای بهره‌برداری از پروژه خود هماهنگ باشند بنابراین درصورت هماهنگی این استان‌ها، باغ موزه لرستان نیز افتتاح می‌شود در غیر این صورت افتتاح آن به زمان دیگری موکول می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه باغ موزه لرستان تا یک ماه دیگر تکمیل می‌شود، افزود: معمولا پروژه هر پنج استان همزمان و توسط رئیس جمهور افتتاح می‌شود و یک پروژه در این حوزه به تنهایی افتتاح نمی‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان عنوان کرد: برنامه‌ریزی شده است که تا یک ماه آینده پیمانکار پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان را تکمیل و تحویل دهد.

وی بیان کرد: از آنجا که ۱۵ میلیارد تومان بدهی داریم که به پیمانکار پرداخت کنیم، ظهر امروز با حضور نماینده شرکت نفت جلسه‌ای برگزار و در مورد بخشی از مصوبات سفر ریاست جمهوری صحبت می‌شود که اگر محقق شوند می‌توانیم با پیمانکار تسویه کامل کنیم چون هر سازه‌ای که صد درصد هم آماده باشد پیمانکار آن را تحویل نمی‌دهد مگر اینکه کامل تسویه انجام شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک