سرلشکر سلامی گفت: در پی اهانت اخیر یکی از سردمداران فتنه سال ۸۸ به شهید همدانی الحمدلله فضای شهر به گونه ای معنادار متوجه این شهید عزیز شده است.

به گزارش خبر افلاک ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) با حضور در منزل سردار سرافراز و پرافتخار سرلشکر پاسدار حسین همدانی با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.

سرلشکر حسین سلامی در این دیدار با تسلیت و تعزیت ایام محرم و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین  (ع) و اصحاب و یاران با وفای ایشان، با اشاره به  مشاهده نصب تمثال های پر شمار سردار حسین همدانی در فضا و محیط شهر تهران  پس از جسارت اخیر به وی که زینت بخش پایتخت ایران اسلامی شده است، گفت: در پی اهانت اخیر یکی از سردمداران فتنه سال ۸۸ به ساحت شریف این شهید ارجمند الحمدلله فضای شهر به گونه ای معنادار متوجه این شهید عزیز  شده است و انگار شهید همدانی دوباره شهید شده و برای وی  یک درخشش و طلوع جدیدی  رقم خورده است.

فرمانده کل سپاه پاسدران با بیان اینکه نام و یاد شهید همدانی به ملت ایران قوت و قدرت می دهد، خاطر نشان کرد: هوشمندی مردم ایران در تجلیل از شهید همدانی فتنه گران را منفور تر و رسوا تر کرد.

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان