نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه این استان فرصت آزمایش و خطا ندارد، گفت: لرستان نیازمند اشتغال پایدار است و عقب‌ماندگی‌های این استان باید با تحول همراه با جهش جبران شود.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که  در سالن جلسات اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: هر واقعه پسندیده و رخدادی که سبب ارتقای فرهنگی و پیشرفت اقتصادی در کشور اتفاق افتاده است خبرنگاران در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

وی  با بیان اینکه لرستان در مقطعی قرار دارد که فرصت آزمایش و خطا ندارد، افزود: این استان در وضعیت فعلی نیازمند اشتغال پایدار است و مردم ‌چشم‌انتظار هستند که جمعیت قابل توجهی از بیکاران لرستان امسال و سال آینده در بخش خصوصی و دولتی مشغول کار شوند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه این استان ظرفیت مطلوبی دارد و داشته‌های لرستان از نداشتنی‌های آن  بیشتر است عنوان کرد: لرستانی‌های مقیم استان، خارج از استان و کشور منتظر هستند بستری برای نقش‌آفرینی آن‌ها فراهم شود.

وی بیان کرد: باید تلاش کنیم بسترهای سرمایه‌گذاری لرستان از قول به اقدام تبدیل شود و کاستی‌های گذشته که به منتهی به نتیجه نشده‌است را رفع کنیم.

شاهرخی با اشاره به برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان گفت: کمیته‌هایی باید پیش از برگزاری این همایش جهت رایزنی با سرمایه‌گذاران تشکیل شود، زیرا نتیجه این همایش ثمره بذری است که این کمیته‌ها کاشته و سرمایه‌گذاران توانمند دارای صلاحیت را شناسایی کرده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تصریح کرد: مزیت‌های اقتصادی و معافیت‌های سرمایه‌گذاری در این استان نسبت به سایر استان‌ها معرفی شود.

شاهرخی با بیان اینکه عقب‌ماندگی‌های لرستان باید با تحول همراه با جهش جبران شود، اظهار داشت:  تحول همراه با جهش خیل انبوه بیکاران این استان که در معرض انواع آسیب‌های اجتماعی هستند را کمتر کند.

وی افزود: لرستانی‌های مقیم مرکز هم گردهمایی‌های مختلفی دارند که باید بتوان از این فرصت قبل از همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری لرستان استفاده کرد تا اطمینان لازم ایجاد شود و روز همایش به نتیجه نهایی برسیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: از نیروهای مسلح کشوری و لشکری که تلاش می‌کنند که زمینه فراهم شود تا از وضعیت موجود به مطلوب برسیم قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم