مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: افزیش ۳۱.۸۲ درصدی تلفات حوادث ترافیکی برون شهری در تیرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته را شاهد بودیم.

 به گزارش خبر افلاک ، محمدرضا فارسی نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تلفات حوادث ترافیکی برون شهری استان طی تیر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۱.۸۲ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: کل تلفات حوادث رانندگی در تیرماه امسال ۳۸ نفر گزارش شده که از این تعداد ۲۹ نفر در حوادث برون شهری، ۶ نفر در حوادث جاده روستایی و ۳ نفر در حوادث درون شهری جان باختند.

مدیرکل پزشکی قانونی لرستان با بیان اینکه آمار تلفات حوادث ترافیکی برون شهری در تیرماه سال گذشته ۲۲ نفرگزارش شده، افزود: این رقم در تیرماه امسال به ۲۹ نفر افزایش یافته است، از این رو توصیه می شود هموطنان توجه بیشتری به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مجاز در سفرهای تابستانه خود داشته باشند.

فارسی نژاد با اشاره به آمار مراجعین جرحی حوادث رانندگی، گفت: در تیرماه امسال ۹۳۷ مورد معاینات مربوط به مصدومان تصادفات جرحی در مراکز پزشکی قانونی استان انجام شده که از این تعداد ۶۷۵ نفر مرد و ۲۶۲ نفر زن بوده‌اند.

وی بیان داشت: این رقم در مقایسه با تیرماه سال گذشته که آمار مراجعین تصادفات جرحی ۷۶۷ نفر گزارش شده بود، ۲۲ درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس