آیت اله نیازی گفت: قیام عاشورا زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت است و با تاسی از همین قیام برای بیعت با حضرت مهدی(عج) نیز آماده شویم.

به گزارش خبر افلاک ، آیت اله هاشم نیازی با اشاره به قیام عاشورا، اظهار داشت: امام حسین(ع) فرمودند برای اصلاح در بین امت و جلوگیری از انحراف دین آمده ام و در همین راستا تا آخرین نیرو و سرباز و آخرین قطره خون خود ایستاد تا مسئله امامت و ولایت حفظ شود.

وی افزود: خانواده امام حسین(ع) بعد از شهادت سید الشهدا(ع) به اسارت رفتند و از زمان قیام عاشورا تاکنون، این قیام الگویی برای جهانیان است که انقلاب اسلامی ایران با تاسی از قیام کربلا در برابر ظلم ایستاد و باید با تاسی از همین قیام برای بیعت با حضرت مهدی(عج) نیز آماده شویم چرا که قیام عاشورا زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت است.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در واقعه کربلا امام حسین(ع) و یارانش برای حفظ  دین و ارزشها جان خود را تقدیم نمودند و انقلاب اسلامی ایران نیز به رهبری امام(ره) برای پایان دادن به ظلم و ستم پیروز شد و همه این موفقیت ها و پیروزی ها، نشات گرفته از قیام عاشورا است.

آیت اله نیازی گفت: تاسی از قیام عاشورا، از انحراف در مسیر امامت و ولایت جلوگیری می کند و باید همواره سعی کرد تا در مسیر امامت و ولایت قدم برداریم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک