زیویار با بیان اینکه اعتبار راه آهن و سدهای در دست احداث لرستان تامین می شود، گفت: از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای پیگیری تامین اعتبار پروژه های راکد مانده استان و همچنین جلب مشارکت بخش خصوصی در این راستا استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرافلاک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار در جلسه ای که به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار شد خواستار تأمین اعتبار پروژه‌های راهبردی در دست احداث استان شد.

وی با اشاره به اهمیت پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان، اظهار داشت: با توجه به وقفه در فرآیند ساخت و تکمیل چند پروژه راهبردی استان مانند سد معشوره، سد تاج امیر و راه آهن لرستان گزارشی از آخرین وضعیت و اهمیت بهره برداری از این پروژه ها و همچنین تاثیر آنها در وضعیت استان به معاون اجرایی رئیس جمهور ارائه گردید.

استاندار لرستان تصریح کرد: در این گزارش پروژه هایی به معاون اجرایی رئیس‌جمهور معرفی گردید که ضمن رعایت اولویت بندی، با تکمیل هر کدام از آنها چند شهرستان و یا حتی تمام استان از آن منتفع خواهند شد.

زیویار یادآور شد: پس از بررسی هر کدام از طرح های معرفی شده به تفکیک مقرر شد اعتبار مورد نیاز این پروژه ها با هدف تسریع در احداث آنها تامین و در اختیار استان قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به تاکید رئیس جمهور مبنی بر رفع محرومیت از چهره استان و همچنین خدمات رسانی به مردم، از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای پیگیری تامین اعتبار پروژه های راکد مانده استان و همچنین جلب مشارکت بخش خصوصی در این راستا استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک