معاون هواشناسی لرستان گفت: شرایط بارندگی برای امروز و فردا ادامه دارد، ضمن اینکه برای روزهای دوشنبه و سه شنبه برای جنوب شرق استان رگبارهای پراکنده را داشته باشیم.

به گزارش خبر افلاک ، زینب اکبری صبح امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به تداوم شرایط ناپایداری در آسمان لرستان، اظهار کرد: کماکان شرایط ناپایدار برای امروز و فردا در استان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود این شرایط برای ساعات بعدازظهر و شب برای نقاط مختلف استان به ویژه نیمه شرقی، شمالی و مرکزی استان موجب رگبار و رعدوبرق شود.

معاون هواشناسی لرستان با اشاره به غبارآلود بودن آسمان استان، بیان داشت: این شرایط تا فردا ادامه دارد و موجب کاهش دید میدان افقی می‌شود.

اکبری با بیان اینکه با بارش‌های رگباری نقطه‌ای در استان مواجه هستیم، افزود: این شرایط بارندگی برای امروز و فردا ادامه دارد، ضمن اینکه برای روزهای دوشنبه و سه شنبه برای جنوب شرق استان رگبارهای پراکنده را داشته باشیم.

وی به ثبت ۱۴ میلی متر بارندگی در الیگودرز اشاره و تصریح کرد: همچنین برای شول آباد ۱۴ میلی متر بارندگی، ازنا ۱۰ میلی متر بارندگی و دورود ۱۲ میلی متر بارندگی تاکنون ثبت شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس