استاندار لرستان با اشاره به پیشرفت خوب پروژه‌های درمانی این استان گفت: خیرین سلامت برای تسریع در تکمیل این پروژه‌ها مشارکت کنند.

به گزارش خبر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان  فرهاد زیویار  شامگاه پنج‌شنبه در دیداربا  رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دبیر کل مجمع خیرین سلامت  با اشاره به اهمیت خیرین حوزه سلامت اظهار داشت: خیرین سلامت در حوزه بهداشت،  انتفاع عموم مردم  به ویژه مناطق محروم و کم برخوردار را فراهم می آورند.

وی افزود: خیرین بخش بهداشت و درمان می‌توانند با مشارکت در امر خیر در حفظ سلامت مردم سهیم شوند و به عنوان الگویی مناسب مورد توجه عموم مردم و جامعه  خیرین قرار بگیرند.

استاندار لرستان با بیان اینکه استان لرستان به دلیل آمار و پراکندگی جمعیت از نظر بهداشت و درمان به امکانات بیشتری نیاز دارد عنوان کرد: خوشبختانه با همت خیرین و همچنین مساعدت رئیس جمهور در جریان سفراخیر به استان لرستان چندین پروژه درمانی در استان در حال احداث است که پیشرفت مطلوبی دارند و  در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری می‌رسند.

وی بیان کرد: از مجمع خیرین سلامت کشور درخواست می‌کنیم  با همیاری و همکاری سایر خیرین جهت تکمیل  پروژه‌های بهداشتی و درمانی در لرستان مشارکت کرده تا پروژه‌های مذکور با سرعت بیشتری به نتیجه برسند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم